LT News - шаблон joomla Оригами
08 грудня

Не мовчи! Ти не один!

До Дня боротьби за скасування рабства студенти ННІ УФСК створили соціальний відеоролик «Мовчати про це – злочин».   В основу покладено флешмоб, організований на підтримку заходів, які ініціювала редакція «Нової Доби» у межах національної компанії «На запчастини – тільки машини», влаштували буккросери «Freebook» та студрада ННІ УФСК.

  Саме 2 грудня Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею та експлуатацією людей. Ця проблема актуальна й досі, адже щороку тисячі українців стають заручниками подібних ситуацій.

PaH90ypg3i4

"Студенти-філологи, редактори та журналісти із заклеєним ротом, не маючи жодної змоги говорити, підняли аркуші з надписом "Мовчати–це злочин". У такий спосіб ми закликаємо не мовчати, а говорити про будь-які прояви насильства", – розповідає заступник голови студради ННІ УФСК Дмитро Кузьмінський.

sc4 Q3DzvSo

Заступник директора ННІ УФСК з виховної роботи Людмили Солодкої зауважила: «На превеликий жаль, сучасний світ жорстокий. У ньому сьогодні мають місце такі явища, як рабство, насильство, торгівля людьми. Тому ми вирішили привернути до цієї проблеми увагу громадськості тематичним флешмобом та соціальним відеороликом».

QS7gEfQ8MFk

Цим роликом студенти хотіли показати, що не можна мовчати, якщо ти став заручником проблеми насильства, експлуатації або торгівлі людьми. Тобі обов’язково допоможуть, адже ти не один у цьому світі!

Анна ГОРОБЕЦЬ, 1-Р

Фото Крістіни ОРЕЛ, 5-Р

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)