LT News - шаблон joomla Оригами
14 травня

За що я люблю ННІ УФСК

Студенти та викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій розповіли, за що вони люблять свій інститут.

insy1 

Оксана Іванченко,

кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації

— ННІ я люблю, перш за все, за те, що це і моя альма-матер. В ННІ УФСК пройшло моє студентське життя. Я вчилась, робила помилки і виправляла їх. Я залишилась тут викладати і саме тут сформувалась як фахівець. За 24 роки роботи в ННІ, я повністю прив`язалась до нього усією душею та серцем. Я дивлюсь як ростуть, змінюються і стають кращими наші студенти. Це прекрасно.

 

inst2

Ганна Клименко-Синьоок, доцент кафедри української літератури та компаративістики, очільниця літературної студії 

— Ми працюємо у творчій, мистецькій, культурній і журналістській сферах. Тому, чи не кожна подія в Україні резонує з нашою діяльністю. Я, як письменниця, поетеса, перекладач – просто обожнюю працювати з талановитими, творчими студентами, а їх у нас, повірте, дуже багато. Я люблю наш ННІ за атмосферу, у якій хочеться творити.

 

inst3

Олеся Нестеренко,

викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій

 

 — Я люблю ННІ УФСК, тому що тут навчаються найкреативніші студенти і працюють справжні професіонали.

 

inst4

Наталія Ярмоленко,

професор кафедри української літератури та компаративістики, директор «Музею українського рушника»

— Я люблю свій ННІ за обстановку, у якій легко творити. ННІ УФСК – дружний колектив. Я не пам`ятаю, аби тут хтось колись з кимось сварився. Такого не буває. Найпрекрасніше в моїй роботі – бачити, як стають професіоналами наші студенти. 

 

inst5

Ганна Мартинова,

доктор філологічних наук, професор кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики

— Люблю свій ННІ за те, що саме ми є осередком української мови Шевченкового краю. Тут ми навчаємо студентів любити свою країну, мову і традиції. Це найцінніше, що ми робимо, і що робить наш інститут унікальним.

 

inst6

Аліна Копійко, 1-Ж

 — Я люблю свій ННІ за приємну атмосферу, чудове ставлення викладачів до нас, за студентів, які завжди готові допомогти.  Я вдячна нашому інституту за комфортні аудиторії, організацію різноманітних  заходів.

 

inst7

Альона Літовка, 1-Р

 — Свій ННІ я люблю за постійну активність, адже студенти завжди вигадують щось нове, цікаве та надзвичайне. Безумовно, наш ННІ виділяється креативністю. Постійно організовуються різні конкурси, майстер-класи,  лекції, у яких ми беремо активну участь. Саме тут я зрозуміла, як важливо вміти працювати в команді.

 

inst8

Інга Голик, 2-Ж

— Студенти нашого інституту беруть активну участь у житті університету. Ми працюємо в прес-службах, наші  матеріали публікують на офіційних сайтах. Це надзвичайно приємно, але водночас ми відчуваємо величезну відповідальність за свою роботу. Люблю ННІ за те, що тут ми маємо можливість здобути практичні навички для подальшої реалізації себе в цій сфері.

 

inst9

Анна Серьоженкова, 3-Ж

 — Я люблю свій ННІ за можливість реалізувати свої творчі здібності, за цікаві конференції, фестивалі, конкурси, де можна взяти участь і набратися нового досвіду. Наше студентське життя неймовірно цікаве. ННІ УФСК – це перспективи і можливості.

 

inst10

Артем Новіков, 1-PR

 — Як на мене, ННІ УФСК – це свого роду прогресивний куточок нашого університету. Демократичний підхід викладачів до студентів та співпраця на партнерських засадах дає можливість продуктивно працювати. Я люблю свій ННІ за «сімейну» атмосферу.

 

inst11

Дмитро Волошин, 2-А

 — Я люблю свій ННІ, за розумних та веселих викладачів, приємних  одногрупників. Навчання тут – прекрасні можливості отримати гарну і високооплачувану роботу в майбутньому. Я завжди цікавився українською мовою та літературою, тому  вступив саме сюди і, до речі, жодного разу про це не пошкодував.

 

inst12

Дар`я Роженкова, 2-Ж

— Я люблю свій інститут за можливості, які він мені дає. Так, я мало сплю, але я реалізовую всі свої творчі задуми, створюю неймовірні проекти. Це класно. Адже ініціативність тут вітається і підтримується викладачами, хоч і «карається» згодом великою кількістю завдань. Також, я вдячна ННІ УФСК за друзів серед студентів та викладачів-професіоналів. Це дуже добре, коли знаходиш споріднені душі в чужому місті, щось вигадуєш і живеш цією темою, ідеєю разом. Я щаслива, що навчаюсь у ННІ УФСК!

 

Прес-служба ННІ УФСК

Фото опитуваних із соціальної мережі Facebook

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)