LT News - шаблон joomla Оригами
10 листопада

55-а річниця КВК у Черкасах

Увечері, 8 листопада, у Черкасах довго не вщухали веселі жарти, сміх, шалені оплески та великий шквал оптимізму й запалу. Усе тому, що в Черкаській філармонії святкували 55-у річницю з Дня Народження КВК.

Уперше Міжнародний день КВК святкували 8 листопада 2001 року. Із тих пір це свято знайшло популярність і вже має свої традиції. 

Ініціатива щодо започаткування цього свята виходила від президента міжнародного Клубу веселих та кмітливих Олександра Маслякова. Він вибрав датою для нього 8 листопада, оскільки в 1961 році саме в цей день відбулася найперша в історії гра Клубу веселих та кмітливих. 

Традиційно в цей день проводяться різноманітні фестивалі та ігри КВК. Не стало винятком і наше місто.  У святковому концерті взяли участь 4 команди. Родзинкою вечора стали зірки телевізійного шоу «Ліга Сміху» «Тобі Альдерверельд» та «Інородні артисти», які змагалися за кубок з місцевими командами:  переможцями Черкаської ліги КВК 2011 року –        «В Адекваті»  та нещодавно створеною Збірною Черкас, до складу якої увійшли і студенти нашого університету.

Іщенко Анна та Орловська Анна, капітани студентських команд ЧНУ, проявили себе у всій красі. Їхня  акторська майстерність, вокальні здібності і, безперечно, почуття гумору  –  стали прикрасою цього вечора.

Новинкою для черкащан стали зміни  у звичній програмі — замість глядачів цікаві запитання для конкурсу «Розминка» ставили зіркові гості, звернення яких транслювалися на великому екрані. Віртуально допомагали командам демонструвати свою кмітливість Вадим Навицький, Марина Поплавська, Інна Приходько, Тетяна Песик та інші. Уперше в черкаській лізі командам  довелося позмагатися в музичному батлі, акомпоніатором якого став режисер телекомпанії Рось і за сумісництвом кращий бард Черкащини – Володимир Радько.

Окрім гумористичного на сцені панував і патріотичний дух. Команді «Тобі Альдерверельд» вдалося доторкнутися до душі кожного своєю реп-композицією про долю України. Зал відреагував піднятими догори ліхтариками, створивши цим хвилюючу атмосферу.

Із невеликим відривом перемогла команда гостей із «телевізора» «Інородні артисти»,  наша ж збірна зайняла почесне третє місце. Ми  пишаємося студентами Черкаського національного університету і висловлюємо їм свої привітання  та подяку.

Віталіна ГРЕТЧЕНКО, Яна ЛУТ, 4-В курс

Фото Крістіни ОРЕЛ, 5-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)