LT News - шаблон joomla Оригами
17 квітня

Студенти ННІ УФСК виготовили декорації на Черкаський книжковий фестиваль

Майстер-клас із виготовлення прикрас для книжкового фестивалю, який стартує 20 квітня, відбувся в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Організатор заходу – Анна Тиха, студентка 2-Р курсу за сумісництвом учасниця МГО «Книжковий Маестро».

«Навички, здобуті на майстер-класі, будуть корисними для першокурсників. Це чудовий спосіб розвіятися після звичних занять. До того ж, кому, як не студентам ННІ УФСК, «дарувати друге життя старим книгам, які роками до цього лежали «без діла» на полицях», – зауважила Анна.

Провела захід Анастасія Шаповал – студентка Черкаського державного бізнес-коледжу, яка водночас є волонтеркою літературної події міста.

«Я зі своєю командою долучилася до фестивалю від спільноти «Game of Fonts». Ми проводимо дизайн-зустрічі з досвідченими людьми уже близько року, ось саме тому і вирішили зайнятися оформленням фестивалю», — зазначила Анастасія.

Разом зі студентами ННІ УФСК та бізнес-коледжу буде зроблено близько 100 декорацій. Саме з цих прикрас буде оформлена одна з головних фотозон фестивалю.

Своїми враженнями від майстер-класу поділилася студентка 1-Р курсу Катерина Бондар: «Навчання було цікавим та водночас корисним, адже я навчилася новій справі. Такий майстер-клас - це потрібне і веселе заняття, адже спільна робота здружує і приносить позитивні враження”.

IMG 2072

IMG 2092

IMG 2056

Кореспондент: Юлія Шаповал, 1-PR

Головне фото: Вікторія Дзеціна, 2-Р

Фотограф: Антон Таран, 1-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)