LT News - шаблон joomla Оригами
30 листопада

Ольга Котляр: «Виконуйте свою роботу й дотримуйтеся стандартів»

Журналістка телеканалу «UA: Черкаси», випускниця ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ольга Котляр поспілкувалася зі студентами-третьокурсниками спеціалізації «Видавничий бізнес і сучасні комунікативні технології» 20 листопада. Організувала зустріч викладачка кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації Людмила Солодка.

Про це повідомляє кореспондентка пресслужби ННІ УФСК.

Медійниця поділилася з майбутніми журналістами цікавими порадами та досвідом, що допоможуть вберегти себе від етичних помилок, поширення неправдивої інформації тощо.

Ольга Котляр поінформувала студентів про те, що обов’язково в телевізійних сюжетах повинен фігурувати герой. Тобто це має бути людина, для якої висвітлена проблема – важлива. Також потрібно, щоб герої були харизматичні й комунікабельні. Випускниця також наголосила на тому, що не потрібно шукати людину зі свого оточення. Таким чином журналіст вбереже й себе, і своїх знайомих від упередженості та зіпсованих стосунків.

— Подавайте лише правдиву інформацію. І в жодному разі не потрібно підтримувати героя. Адже ви ніколи не знаєте, який інший бік медалі. Ваша мета – висвітлити, а не допомогти. Тобто підтримка має бути в тому, щоб розповісти про проблему, а не змушувати когось все виправити. Порада на майбутнє – завжди давайте перечитувати свій матеріал хоча б ще одній людині.

Журналістка поінформувала студентів про дотримання стандарту повноти. У матеріалі обов’язково мають бути відповіді на запитання: «Хто?», «Що зробили?», «Де?», «Коли?», «Яким чином?». Також наголосила про важливість інформприводу, адже журналіст повинен нагадати своїй аудиторії про контекст події.

Випускниця також розповіла про деякі випадки зі свого досвіду роботи на телеканалі, показала власні сюжети. Наостанок дівчина порадила сумлінно виконувати свою роботу й дотримуватися стандартів.

Враженнями від зустрічі з Ольгою Котляр поділилася студентка 3-ВБ курсу Вікторія Нянько:

— Дуже корисні «живі» лекції! Цінні поради з життєвого досвіду журналістки було цікаво слухати і легко запам'ятовувати.

Читайте також: «Тренінг з української мови для працівників юстиції провела викладачка ННІ УФСК»

 MG 0858

 MG 0887

 MG 0892

Автор: Анастасія Тишкевич, 3-ВБ

Фото: Катерина Бондар, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)