LT News - шаблон joomla Оригами
28 листопада

Бути ведучими ранкових телепрограм студенти-видавці вчилися разом з Галиною Мазур

Професійними секретами створення ранкових телепрограм поділилася нещодавно зі студентами-журналістами спеціалізації «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» відома черкаська журналістка, телеведуча, громадська активістка Галина Мазур. Зустріч відбулася завдяки викладачці кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації Людмилі Солодкій у межах навчальної дисципліни «Тележурналістика».

Про це повідомляє кореспондентка ННІ УФСК.

Під час спілкування з медійницею студенти дізналися про специфіку роботи журналіста та ведучого ранкової телепрограми. Зокрема, важливо враховувати, що ранкова програма має бути інформативною, але водночас динамічною, цікавою й легкою. Адже основний меседж таких програм – створення позитивного настрою.

Студентам цікаво було послухати про особисті якості журналіста та телеведучого. Вони завжди повинні працювати над своїм іміджем: від елементів зачіски чи одягу до почуття гумору.

— Сьогодні цінується індивідуальність, тому ведучі та журналісти мають це враховувати. Будьте особистістю, працюйте над своїм іміджем, – закликає пані Галина.

 MG 0378

Оскільки телеведучі виконують ще й виховну функцію, то їм не тільки треба бути обізнаними з багатьох суспільно важливих питань, а й обов’язково слідкувати за своїм мовленням.

— Життя – непередбачуване. Щось може піти не так, приміром, у вас прямий ефір, а гість не прийшов. Важливо не розгубитися в такій ситуації, а сміливо імпровізувати, – радить Галина Мазур.

Медійниця також поділилася зі студентами інформацією про те, як можна зацікавити аудиторію ранкової телепрограми. Анонси, огляди, поради від експертів, ранкова руханка – саме ці «родзинки» привертають найбільшу увагу глядачів.

— Цінним є те, що нам показали помилки в роботі тележурналіста, розповіли, як правильно працювати зі своєю аудиторією та що робити в надзвичайних ситуаціях, – поділилася враженнями студентка 3–ВБ курсу Діана Голонько.

Читайте також: «Майбутні видавці вчилися виявляти фейки й інформаційні міфи»

IMG 9503

 MG 0371

Автор: Алла Кавун, 3-ВБ

Фото: Катерина Бондар, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)