LT News - шаблон joomla Оригами
11 листопада

Першокурсників-філологів посвятили в студенти

У межах святкування Дня української мови та писемності студентська рада ННІ української філології та соціальних комунікацій вирішила влаштувати філологам-першачкам свято першокурсника. 9 листопада в затишній атмосфері в товаристві своїх одногрупників, запрошених викладачів, кураторів та гостей студенти влаштували урочистий захід.

На святкуванні були присутні  представники адміністрації інституту, що додало посвяті офіційного звучання. Із вітальним словом до першокурсників звернувся директор Ігор Погрібний: «Я не вірю у висловлювання, що можна бути патріотом України і говорити будь-якою мовою. На моє переконання, бути патріотом і не хотіти говорити українською мовою не можна. Патріоти – це люди, які свідомо обрали українську мовою спілкування і на роботі, і в побуті. Тому, я думаю, що і ви, обравши цей фах філолога, українського філолога, прийшли у ці стіни, керуючись тим, що ви українці».

Порадувати своїх одногрупників на цьому святі вирішили й самі філологи-першокурсники. Вони виступили із запальним танцем у стилі рок-н-роллу. Яскраві образи та енергійні рухи подарували безліч позитивних емоцій усім присутнім.

Далі першокурсників перевіряли, чи добре вони знають українську мову. Для цього студенти розділились на дві команди: «Коліжанки та Дімасік» і «Червона калина». Спочатку змагалися, хто добере більше синонімів до дієслова «говорити». За результатами цього конкурсу вперед вийшли «Коліжанки та Дімасік». Наступним випробуванням стало бліц-опитування. Учасники команд по черзі витягували запитання та миттєво відповідали на них. У цьому конкурсі перемогу здобула команда «Червона калина».

Потім визначали профорієнтацію кожної команди. Одному учаснику з кожної команди зав’язали очі та запропонували наосліп обрати представлені речі: книгу, стакан із кавою та дівчину, що символізувало напрям подальшої діяльності студентів. Обоє учасників за допомогою своїх товаришів обрали словник з української мови. Це стало доказом, що вони вірно обрали шлях філолога.

Завершальним став конкурс капітанів. За умовами випробування, капітани команд відповідали на запитання ведучої Віроніки Скрипай, які стосувалися правил української мови.

За результатами всіх конкурсів перемогу здобули «Коліжанки та Дімасік». Обидві команди показали, що добре володіють українською мовою. Студенти довели, що обрали фах філолога не випадково.

Під кінець зустрічі заступник директора з навчальної роботи Оксана Іванченко урочисто вручила першокурсникам їхні залікові книжки. Вона побажала студентам, щоб там завжди ставили лише п’ятірки.

«Це документ, із яким ви чотири роки ходитимете на сесії, отримуватимете оцінки, і врешті обміняєте його на справжній диплом спеціаліста і фахівця. Хочу побажати вам, щоб у ваших заліковках були лише відмінні оцінки, 90А і більше», – зауважила Оксана Володимирівна.

Для того, щоб показати першокурсникам, що вони стали частиною великої інститутської та університетської родини, студенти 2 курсу вручили їм смачні подарунки.

Крістіна ОРЕЛ, 5-Р курс

Фото автора

Оцініть матеріал!
(0 голосів)