LT News - шаблон joomla Оригами
26 жовтня

Андрій Зелінський: «Я відчув, що бракує якоїсь лаконічної, але філософської інтерпретації війни»

Презентація книги «На ріках вавилонських» військового капелана Андрія Зелінського відбулася в стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Як запевнив сам автор, видання є доповненням минулорічної книги «Соняхи», яке він презентував рік тому: "Я присвятив ці книги найкращим захисникам Вітчизни, моїм друзям і бойовим побратимам — офіцерам Збройних сил України. У першій книзі, в «Соняхах», відповідно йдеться про певні почуття, певну вербалізацію емоцій, які мені довелося пережити на фронті, а от у другій книзі я вперше відчув, що бракує якоїсь лаконічної, але філософської інтерпретації війни і суспільства,  зраненого війною…".

zRyl9HOsuFg

Студенти довідалися також, що капелан володіє багатьма мовами, навчався у США та в Римі. Зі своєю просвітницькою місією відвідує не лише міста України, а й закордон. Найближчим часом пан Андрій зі своїми лекціями планує поїхати до Канади, після чого має намір повернутися на фронт.

Присутніх  на презентації студентів і викладачів чекала несподіванка. Адже священик і письменник не обмежився презентацією свого твору.

Отець Андрій розповів про Українську академію лідерства — програму особистого та суспільного розвитку для української молоді, що реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України. Гість акцентував увагу на формуванні особистості та розповів, як потрібно розвиватись, щоб не стати «грибом».

 «Лекція дійсно цікава і пізнавальна. Йдучи на презентацію книги, я і не сподівалась, що отець Андрій буде говорити про такі важливі речі для нашого суспільства, про те як виховати у собі людину…» — ділиться враженнями про захід  студентка першого курсу Лілія Вощенко.

aZUkMyaJeTk

А організатор зустрічі, викладач кафедри видавничої справи та редагування ЧНУ ім.Б.Хмельницького, засновниця МГО «Книжковий маестро» Людмила Фіть зауважила: «Від гостя ми зазвичай хочемо почути по максимуму,от і зараз  врахували інтереси молодіжної  аудиторії».

Попри щільний графік, Андрій Зелінський обіцяв відвідати Черкаси ще раз. Зустріч закінчилася автограф-сесією, під час якої усі охочі могли зробити селфі.

Владислав СУКАЧ, Святослав ІВАНЧЕНКО - 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)