LT News - шаблон joomla Оригами
28 грудня

Вітаємо випускників-магістрів!

18-ий випуск магістрів відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького в передноворічні дні. Дипломи про здобуття вищої освіти отримали 560 студентів. 

14 магістрам навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій вручили дипломи з відзнакою.

Із вітальним словом до випускників звернувся ректор університету Олександр Черевко: 

— Сьогодні наш університет проводжає у самостійне професійне життя своїх магістрів. Цій щасливій події передувала щоденна, копітка праця. Ті, хто сьогодні ще тільки отримує диплом, уже працює і заявив про себе як професіонал. Їх багато і вони реалізують себе як журналісти, AT-спеціалісти, юристи і економісти, історики й філологи, соціальні педагоги й психологи, фізики й математики, хіміки й біологи, художники й спортсмени. Зі свого боку професорсько-викладацький колектив і керівництво університету зробили все, щоб студентські роки сьогоднішніх випускників були максимально насиченими і незабутніми. Дякую партнерам і друзям за підтримку наших проектів. А їх було немало. Цей рік для Черкаського національного університету багатий на досягнення. Ми зросли якісно і кількісно.

Подякував Олександр Володимирович і батькам випускників: 

— Від імені колективу хочу подякувати вам за прекрасних синів і дочок. Знаєте, чим відрізняються цьогорічні випускники? Вони більш відповідальні і самостійні. Вони ініціатори благодійних справ в університеті. Вони громадсько активні. Вони допомагають армії, воюють за Україну. Вони люблять свою Україну не на словах, а серцем. Тут, у стінах своєї Альма-матер, ваші діти не тільки отримали необхідні знання, навички та досвід, а й зустріли своїх найліпших друзів, товаришів, коханих, реалізували себе у науковій, громадській, творчій діяльності. Вони — покоління молодих, розумних і талановитих людей, які, я переконаний, змінять країну. Спасибі вам за це!
Побажав успіху та реалізації задуманих планів директор інституту Ігор Погрібний.

Музичні вітання випускникам та гостям свята подарували вокальний гурт «Мелодія» та чоловічий дует Черкаського національного. 

А свято для випускників не завершилося. У своєму інституті разом із викладачами й рідними випускники продовжили святкувати знаковий день у своєму житті. Тут було все: теплі спогади, щирі посмішки, мудрі поради тих, хто підтримував усі 5 років, та яскраві світлини на пам`ять.

DSC 4620

DSC 4623

DSC 4635

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Оцініть матеріал!
(0 голосів)