LT News - шаблон joomla Оригами
27 жовтня

У ННІ УФСК відбулися вибори.Вітаємо переможців

Учора в ННІ УФСК обрали нову голову студради, а також делегата до студентської ради ЧНУ ім. Б. Хмельницького. У голосуванні взяли участь 66% студентів.

                                                                     c9vIzX3yvu4

                                 Марина Савченко                                              

8EfWDXuevo8

Юлія Снісаренко

За остаточними результатами голосування головою студради ННІ УФСК стала Марина Савченко, студентка 2 курсу, а делегатом до студентської ради університету – другокурсниця Юлія Снісаренко. 

Такими підсумками поділилася з нами заступник директора інституту з виховної роботи Людмила Солодка, додавши, що ці вибори є своєрідною міні-моделлю сучасного суспільства:  "Наші вибори - це міні-модель нашого суспільства. Не може не радувати те, що багато студентів свідомо йшли на вибори і голосували за конкретних кандидатів, а от пасивних студентів, які не підтримали жодну кандидатуру, було зовсім мало . Я задоволена і кандидатами, і переможцями. Із останніми ми уже обговорили подальші плани та озвучили цікаві ідеї", - наголосила Людмила Солодка. 

Отож, ми приєднуємося до привітань та бажаємо нашим переможцям реалізувати свої плани, плідної та успішної роботи, а також отримувати лише приємні враження від своєї праці.

Інна ГОРБАЧ, 1-Р; Владислава САМЕЛЮК 3-В

Фото Руслана КРИЖАНІВСЬКОГО, 1-Р

Фото переможець надані дівчатами

Оцініть матеріал!
(0 голосів)