LT News - шаблон joomla Оригами
03 жовтня

Викладачі ННІ УФСК долучилися до святкування Всеукраїнського дня бібліотек

Бібліотечна спільнота відсвяткувала Всеукраїнський день бібліотек 30 вересня. З нагоди цього свята співробітники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготували низку заходів — так звані «Вересневі зустрічі в бібліотеці».

У межах однієї з таких подій заступник директора ННІ УФСК з виховної роботи, доцентка кафедри української літератури та компаративістики Ганна Клименко-Синьоок виступила з лекцією про проведення книжкових фестивалів.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

Спікерка розповіла студентам про один із видів популяризації книг – проведення фестивалів та поділилася своїми враженнями від перебування на Львівському форумі видавців, який проходив 18-22 вересня в культурній столиці України.

– Уперше мені вдалося познайомитися із подібним дійством на творчій зустрічі зі студентами академії друкарства, і відтоді я закохалася в події такого формату, – згадує Ганна Клименко-Синьоок.

Викладачка також розповіла про різноманітні літературні зустрічі та формати проведення подібних заходів.

Нагадаємо, для студентів у перший день тижня також провели екскурсію «Пізнай нове в бібліотеці», представили виставку виробів працівників наукової бібліотеки та буккросинг «Жива книжкова полиця», де презентували одне з давніх видань про вищі школи.

Кожен міг відвідати виставку книг, авторами яких є науковці Черкаського національного, та провести бліц-інтерв'ю з цікавими особистостями. Приємним додатком були безпрограшна вікторина-лотерея, бібліотечні передбачення, книжковий аукціон «Книги за смішною ціною».

   Протягом тижня відбуватиметься збір книг у всіх підрозділах наукової бібліотеки — благодійна акція «Подаруй книгу для українського воїна». А в головному корпусі наукової бібліотеки присутні можуть ознайомитися з роботами фотосушки «Свята і будні працівників наукової бібліотеки ім. М. Максимовича» та переглянути відеопрезентацію «Бібліотека — дім, де вирує життя!»

DSC 0565

DSC 0651

DSC 0569

DSC 0619

Автори: Уляна Цап, 4-А, Анна Тиха, 4-ВБ

Фото: Анастасія Калиновська, 2-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)