LT News - шаблон joomla Оригами
16 вересня

У проекті «Місто професій» студенти та викладачі презентували ННІ УФСК

Студенти та викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій взяли участь у заході «Місто професій», що відбувся в межах святкової програми до Дня міста Черкас, у Долині троянд 14 вересня. На організованому культурно-освітньому просторі представники нашого інституту представили роботу та досягнення кожної спеціальності.

Про це повідомляє кореспондент ННІ УФСК.

Директор інституту Ігор Погрібний наголосив на тому, що такий захід – це можливість самовиразитися, презентувати життя громади й об’єднатися на спільному святкуванні.

— Можливо профорієнтаційні й іміджеві заходи можуть бути недоречними в форматі святкування Дня міста Черкас, але в такій інтерактивній формі вони цікаві дітям, а їх, як ми бачимо, більше на цій локації, ніж старшокласників. Вони ще не обирають професію майбутнього, але така розвага все ж допоможе їм згодом орієнтуватися краще серед розмаїття спеціальностей, – додав Ігор Погрібний.

Студенти ННІ УФСК влаштували виставку книг, а також перевіряли містян на знання рідної мови, організовуючи лінгвістичні вікторини, проводили майстер-класи тощо.

— І дорослі, й діти підходили до нас, аби взяти участь у вікторинах й отримати в нагороду цукерку з побажанням. Мені дуже подобається комунікувати з людьми і таким чином поширювати інформацію про наш інститут. Варто такі проекти реалізовувати на будь-які міські свята. Можливо дітям щось запам’ятається, і вони вже змалечку знатимуть, чого хочуть, — розповіла першокурсниця-магістрантка Дарія Кулініч.

Під час свята представники університету подарували присутнім позитивні емоції і яскраві враження.

— Рада, що тут є представники різних черкаських ЗВО. Вони відповідально підійшли до організації, зокрема «Містечка професій». Я брала участь в декількох конкурсах від ННІ УФСК й отримувала солодкі призи. Це приємно і пізнавально, — ділиться враженнями учениця Черкаської школи № 8 Анастасія Сурухан.

 MG 2986

 MG 3001

 MG 3076

 MG 3123

 MG 3144

 MG 3148


Автор: Анна Тиха, 4-Р

Фото: Катерина Бондар, 3-ВБ

Анастасія Коновал, 1-PR

Оцініть матеріал!
(0 голосів)