LT News - шаблон joomla Оригами
07 травня

Семінар «Нетворкінг та подорожі» провела для черкасців майбутня журналістка

Студентка 4-Ж курсу Єва Кравчук разом зі своєю колегою Вікторією Таратіною провели семінар на тему «Нетворкінг та подорожі». Захід відбувся 5 травня в Ambros Hub.

Про це повідомляє кореспондент ННІ УФСК.

Семінар складався з двох частин: лекцію на тему нетворкінгу проводила Єва Кравчук, а про подорожі – Вікторія Таратіна.

— Нетворкінг – це діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко й ефективно вирішувати складні життєві завдання й бізнес-питання, - зазначає Єва Кравчук.

Спікерка розповіла учасникам, як працює нетворкінг на практиці, проінформувала щодо структури правильного знайомства, наголосила на важливості фільтрації оточення, а також порадила сайти для корисних знайомств.

Під час другої частини семінару Вікторія Таратіна розповіла про бюджетні способи подорожування, зокрема поділилась корисними телеграм-каналами, де є інформація про знижки та кешбек; наголосила на важливості подорожей, як способу підвищення рівня розвитку людини. Спікерка навела приклади з життя для переконливості тез своєї лекції.

— Я дуже хотіла поділитися власним досвідом, як можна подорожувати за невелику плату, та змотивувати присутніх виходити зі своєї зони комфорту, адже людина розвивається саме під час подорожей, - зазначає Вікторія Таратіна.

Враженнями від заходу поділилася студентка 1-PR курсу Дарина Бухенська:

— Єва Кравчук подала структуровану розповідь на основі власного досвіду та зарядила нас неймовірним позитивом. Вікторія Таратіна змогла змотивувати нас пізнавати світ та не боятися складних ситуацій, а навпаки – легко їх долати.

DSC 7811

DSC 7817

DSC 7891

DSC 7831

Автор та фото: Анна Житкова, 2-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)