LT News - шаблон joomla Оригами
21 березня

Міжнародна конференція від КНТУ: викладачі та студенти ННІ УФСК гідно представили свій університет

Майбутні рекламники Володимир Баранник, Тетяна Завгородня та Артем Новіков разом із викладачами кафедри журналістики, реклами і PR-технологій Наталією Ковтун, Світланою Коваль та Оленою Надточій взяли участь у конференції у Києві. Презентація робіт на тему: "Журналістика та реклама: вектори взаємодії" відбулась у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

На першу міжнародну науково-практичну конференцію надіслали 79 доповідей з різних закладів вищої освіти України, США, Канади, Італії та інших країн.

- Захід пройшов на найвищому рівні. На конференції ми обговорили низку дискутивних питань, серед яких і те, чим реклама все ж відрізняється від журналістики, та чи можна рекламників вважати спеціалістами у журналістиці. Учасники конференції детально розповідали про це у своїх доповідях, - говорить Ольга Юсупова, старший викладач кафедри журналістики та реклами КНТУ.

У ході обговорення учасники конференції відзначили актуальність та наукове значення тем доповідей, важливість міжнародного співробітництва у сфері журналістики і реклами та інтеграцію наукових робіт українських студентів у європейський медіапростір.

- Доповіді, які учасники конференції нам представили, були справді цікавими та змістовними. Багато розповіли як про царину журналістики, так і про царину реклами. Сподіваюсь, що в наступному році конференція буде ще кращою, а доповіді ще цікавішими, - коментує Ольга Мельникова, професор кафедри журналістики та реклами КНТУ.

Особливий інтерес викликали доповіді практиків від "5 каналу", ТОВ "Телекомпанія "Студія 1+1" та агентства прикладного нейромаркетингу AGNY.

Своїми враженнями поділився Володимир Баранник, студент 2-PR курсу:

- Від конференції у мене залишились тільки позитивні емоції. Я отримав навіть більше, ніж очікував. Дуже цікаво було слухати журналістів та рекламників-практиків, які ділилися з іншими учасниками заходу своїм досвідом.

Всі доповідачі отримали збірники з матеріалами конференції та сертифікати учасника.

photo5229181008992119436

photo5229181008992119438

photo5229196926140918257

Автор та фото: Тетяна Завгородня, 2-PR

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)