LT News - шаблон joomla Оригами
14 березня

День відкритих дверей відбувся у ННІ УФСК

Учні 10-го класу Черкаської спеціалізованої школи № 18 ім. В'ячеслава Чорновола завітали до ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького на День відкритих дверей. Захід відбувся 14 березня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

— Ми вирішили провести День відкритих дверей для того, щоб зацікавити абітурієнтів та показати їм, які можливості дає наш інститут», —зазначив директор ННІ УФСК Ігор Іванович Погрібний.

Студенти інституту розповіли майбутнім абітурієнтам про спеціальності: «Журналістика», «Філологія» та «Середня освіта». Також учні мали змогу побачити центри й лабораторії інституту: студентське телебачення, радіостудію, Музей українського рушника, медіамайданчик, навчально-виробничу і наукову лабораторію видавничої справи, редагування і теорії інформації тощо. Майбутні студенти переглянули книжкові, відео- та фотопродукти, що створені студентами ННІ УФСК.

— Наче б то побував у столичному університеті, тут відчувається високий рівень. Також сподобалися виступи студентів, які розповідали про свої чудові стосунки з викладачами та про теплу атмосферу в цьому навчальному закладі», - розповів свої враження учень 10-Л класу Дмитро Паращук.

 MG 8072

 MG 8082

 MG 8158

 MG 8320

 MG 8254

 MG 8291

Автор: Анна Тиха, 3-Р

Фото: Вікторія Дзеціна, 3-Р

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)