LT News - шаблон joomla Оригами
20 грудня

Свято Калити відсвяткували студенти ННІ УФСК (ВІДЕО)

День святого Андрія Первозванного або ще, як його називають, Свято Калити відзначили студенти навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій. Захід відбувся 13 грудня в Музеї рушника, – про це повідомляє наш кореспондент Альона Войцеховська.

Нагадаємо, що хоч це християнське свято, обряди й традиції цього дня сягають язичницьких часів. Під час святкування відбуваються заклинання й угадування майбутнього, ритуали з калитою та інші ворожіння.

«Я вважаю, що такі нетрадиційні форми навчання дають кращий результат. І хочу, щоб такі методи стали популярнішими серед студентства», – директор музею рушника Наталія Ярмоленко.

Загадки, ворожіння, конкурси з українськими піснями та ритуали з калитою підготували студенти-першокурсники.

«Ми організували свято, щоб залучити студентів до навчання й привити давні традиції українського народу», – організатор локації «Загадка», студентка 1-Б курсу Іра Ніколаєнко.

Присутні із задоволенням брали участь у цих дійствах. На їхню думку, тепер студенти зможуть краще орієнтуватися у прадавніх обрядах.

«Захід показав, що українські ритуали дивовижні. У такі моменти на душі стає веселіше й тепліше. А це заспокоює, адже скоро іспити», – студентка 1-Б курсу Вікторія Ярошенко.

Результати конкурсів на святі підсумували магістранти, які оцінювали студентів. Вони назвали бали тих, хто брав участь у змаганнях та відзначили найактивніших.

kalita1

kalita2

kalita3

Автор: Анна Тиха, 3-Р

Фото: Альона Войцеховська, 2-Ж

Відео: Руслан Крижанівський, 3-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)