LT News - шаблон joomla Оригами
19 листопада

Майбутніх журналістів та піарників посвятили в «Акуленята пера» (Відео)

Першокурсників спеціалізацій "Журналістика за видами" і "Реклама та PR у медіагалузі" навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій залучили до "Акуленят пера". Захід відбувся напередодні Дня студента – 16 листопада.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

 До організації свята долучилися не лише викладачі кафедри журналістики,  реклами,  PR-технологій, але й  студенти-випускники.

Захід пройшов у теплій та приємній атмосфері. Студенти мали змогу проявити всю свою кмітливість та потенціал у цікавих конкурсах, які для них приготували  старші курси. Також приємно здивували аудиторію  короткими відео студентів про нелегку працю у світі інтермедіа.

Привітати та побажати подальших  успіхів в інформаційному світі  вирішила кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко.

– Звичайно, перед вами важка та наполеглива робота, проте, докладаючи зусиль, ми віримо, що ви станете справжніми професіоналами своєї справи. Із нашого боку гарантуємо вам щоденну підтримку та натхнення в будь-яких починаннях, – зазначила Тетяна Григорівна.

Своїми враженнями  поділилася студентка 1-Ж курсу Аня Коваленко.

– Для кожного з нас цей захід був чимось особливим, із нетерпінням чекали моменту, коли нас оголосять «Акуленятами пера». Атмосфера свята  надихала,  конкурси значно підняли настрій.  Щиро вдячна організаторам дійства за всі старання та приємні слова.

IMG 0336

IMG 0162

IMG 0185

IMG 0212

IMG 9998

Автор: Уляна Цап, 3-А

Фото: Тетяна Завгородня, 2-PR

Відео: Студентське телебачення ЧНУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)