LT News - шаблон joomla Оригами
27 січня

Журналісти запрошують усіх охочих до вступу на свій фах

Викладачі та студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького заохочують учнів міських і районних шкіл до вступу у вищий навчальний заклад за напрямами підготовки «Журналістика» і «Реклама та PR у медіагалузі».

Доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Ольга Федоренко разом зі студентами-журналістами 3 курсу завітали до колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області, де розповідали учням одинадцятих класів про особливості своєї спеціальності та переваги навчання в Черкаському національному. Яскравим підтвердженням всього сказаного стали приклади наших випускників, що успішно реалізували себе в професії. У процесі розповіді студенти демонстрували учням відеоролики про свій фах.

Людмила Смілянець (педагог-організатор школи) пізніше зізналася, що таке представлення фаху дуже сподобалося школярам. Сподіваємося, що серед учнів колегіуму є наші вступники – майбутні студенти-журналісти.

За гостинну зустріч дякуємо організаторам цього заходу Наталії Задорожній (заступникові директора з виховної роботи) та педагогу-організатору Людмилі Смілянець.

DSC 0799

Ірина Гнойова

Вероніка Шуляк

Оцініть матеріал!
(0 голосів)