LT News - шаблон joomla Оригами
23 листопада

Фортуна під час лотереї, або Як молодь ННІ УФСК святкувала День студента

Студентська рада ННІ УФСК досить креативно організувала День студента. Родзинкою дня став  дрес-код – червоно-чорне вбрання. За щорічною традицією була проведена лотерея, завдяки якій студенти мали можливість випробувати фортуну, але й тут відбулися зміни.

Цього року розіграш став ще цікавішим, бо в кожному лоті були приємні та корисні подарунки: від обіймів до сертифікатів на знижки в різних закладах міста Черкас. 

      Голова студентської ради ННІ УФСК Марина Савченко зазначила, що особливістю  лотереї є те, що вона безпрограшна: «Студентська рада нашого інституту намагалася різними шляхами зробити це свято оригінальним. Також ми хотіли здивувати всіх цікавими подарунками, які  мав можливість отримати  кожен охочий. Приємно було й те, що не лише студенти випробовували свою удачу, а й викладачі, зокрема, директор нашого інституту Ігор Погрібний та викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації Людмила Солодка». 

Своїми враженнями поділилася й Софія Макаренко, студентка 2-А курсу: «Щаслива, що таке важливе свято не оминуло наш ННІ УФСК, адже я впевнена, що життя учнів має бути наповнене яскравими моментами».

DSC 0167

DSC 0159

Автор: Уляна Цап, 2-А

Фото: Лілія Ільїна, 1-А

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)