LT News - шаблон joomla Оригами
28 вересня

Першокурсники ННІ УФСК урочисто отримали студентські квитки

Посвята в студенти навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій традиційно відбулася 27 вересня в Каневі

«Цього року ми відродили традицію посвяти в студенти. Отримували студентські квитки не тільки першокурсники бакалаврату, а ще й студенти першого курсу магістратури,  до речі, вони були першими, хто започаткував цю маленьку традицію на Тарасовій горі. Хотілося б, щоб такі урочисті події відбувалися в небуденній атмосфері і запам’ятовувалися на все життя. Для кожного українця мають бути такі місця, які слугуватимуть нам маркерами нашої національної самоідентифікації, нашого світосприйняття, і ми б хотіли, щоб для наших студентів сьогодні таким місцем була Тарасова гора», - коментує директор ННІ УФСК Ігор Іванович Погрібний.

Для першокурсників це була перша спільна подорож з групою та інститутом, тому всі були в очікуванні чуда.

Порадувала екскурсія в музей. Пізнавальною і цікавою була експозиція Екскурсоводи захоплювали своїми історіями.

В емоційному піднесенні першокурсники зібралися біля постамента поета, послухали настанови директора ННІ УФСК, присяглися з гордістю нести звання студента, насолодились поетичною промовою заступника директора з виховної роботи Ганни Андріївни Клименко  та отримали студентські квитки. Після цього кожна з груп першокурсників представили себе найкращим чином і в оригінальній формі.

Студентська спільнота нашого інституту поповнилася енергійними й талановитими дівчатами та юнаками.

Хай щастить вам як у навчанні, так і в інших царинах життя!

                                                                                                      Бондар К., 1-Р

                                                                                              Фото – Іванченко С., 3-Р

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)