LT News - шаблон joomla Оригами
01 березня

Студенти-редактори освоїли ази композиції

Даша Соколенко – студентка 5-М курсу спеціальності образотворче мистецтво  з радістю поділилася з майбутніми видавцями секретами вдалого компонування тексту та ілюстрацій. Заняття відбулось 29 лютого в 313 аудиторії ННІ УФСК у рамках предмету «Редакторський фах».

311

Студенти дізнались багато цікавого та корисного, що допоможе в подальшій роботі. Даша Соколенко розповіла про основи композиції. Про те, як важливо для сприймання правильне розміщення матеріалу на книжковій чи газетній сторінці. За її словами, усе, що є на шпальтах має заохочувати читача до прочитання.

Особливу увагу дівчина приділила білому простору. Вона зауважила, що будь-які елементи на сторінці повинні відмежовуватися один від  одного. Чим більше зображення, тим більший відступ від тексту воно повинно мати.

1gh

Видавці 3 та 4 курсів уважно слухали Дашу, записували основні принципи побудови композиції, дотримання рівноваги елементів, ритму, а також замальовували різноманітні схеми.

3fgh

Для того, щоб усе було зрозуміло, студентка представила приклади вдалих та невдалих книжкових та плакатних композицій. Також  Даша Соколенко відобразила додаткові схеми на дошці для кращого сприймання.

Зустріч  пройшла жваво та плідно. Дівчина відповідала на запитання студентів, що зацікавилися темою заходу.

Крістіна ОРЕЛ, 4-Р

Фото Лариси ШУМЕЙКО,  4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)