Вівторок, 18 червня 2024 00:00

«Bioharma Plasma» подякувала за співпрацю студентам-медійникам і викладачам університету

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Всесвітній день донора крові фахівці ТОВ ЦСК «Biopharma Plasma» м. Черкаси висловили подяку кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій за вагомий внесок у порятунок життів та плідну співпрацю. 

Майбутні медійники й викладачі кафедри постійно готують спільні проєкти, організовують тренінги й лекції, проводять спільні заходи, виготовляють інформаційно-рекламну продукцію. Біофарма — українська біотехнологічна компанія, що спеціалізується на виробництві лікарських засобів з донорської крові людини.

«Мені приємно отримувати сьогодні відзнаку від Біофарми. Я постійно долучаюся до донації. Цьогоріч я пройшов 21 донацію. Мені дуже подобається слоган івенту, на який мене запросили: «Поділись життям!», — розповів Олександр Шевченко, студент-рекламник.

«У нас склалися гарні професійні взаємини з кафедрою журналістики, реклами та PR-технологій. Насамперед вдячні за високу професійну підготовку фахівців — наших колег. Випускниця кафедри Вікторія Росенко працює керівником відділу із залучення донорів, Аліна Костенко — фахівцем зі зв’язків із громадськістю та пресою, маркетологом. Упевнена, що попереду дуже багато спільних соціально значущих проєктів», — подякувала за співпрацю заступниця директора з якості «Biopharma Plasma» Тетяна Портянко.

 

 

Нагадаємо, нещодавно студенти й викладачі кафедри журналістики мали змогу відвідати навчальну екскурсію на Фармацевтичний завод «Біофарма», що в Білій Церкві.

 

 

Детальніше у відео за покликанням: https://www.instagram.com/reel/C8UpEuOIZWk

 

Автор: Тетяна Пасічна, студентка-журналістка

 

 

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F