LT News - шаблон joomla Оригами

Відгуки студентів про ННІ УФСК

"За що я люблю свій інститут?"  Враженнями діляться студенти ННІ УФСК

Вікторія Гончаренко. (Спеціальність українська мова та література)

P0QEP rcLl8— Інститут української мови та соціальних комунікацій надає якісну освіту студентам. Всі  викладачі професіонали своєї справи, справедливі та добрі люди. Навчаючись в Черкаському   університеті, можна здобути належну освіту, завдяки якій у майбутньому знайдеш бажану та  перспективну роботуЛюблю ННІ за цікаві пари, на яких я дізнаюсь про багато важливих речей.

Світлана Кунчич.  (Спеціальність українська мова та література)

2 HMfwaL7k

— Я люблю свій інститут за можливість відвідувати різні зустрічі, черпати цікавинки від знайомств з розумними, талановитими людьми.

Анастасія Антонець. (Спеціальність українська мова та література)

KbZ4QC0EA0k— Перш за все, наш інститут вражає мене своєю позитивною атмосферою: в просторих аудиторіях висять портрети відомих українських діячів, подана цікава інформація про наш факультет – усе це налаштовує на гарну роботу. На нашому поверсі завжди звучить українське слово, яке підбадьорює та створює чудовий настрій.

Ольга Бондар. (Спеціальність журналістика)

yQdx5JJ2GCs— Особисто для мене, інститут є уособленням мрії, що реалізується. Крім того, УФСК - це єдина велика родина, де не існує поняття «чужий».

Юлія Лех. (Спеціальність видавнича справа та редагування)

XpScvMNB3Lk— Я люблю свій інститут за розуміючих викладачів та домашню атмосферу, за цікаве навчання,  можливості втілювати на практиці здобуті навички та вміння.

Даша Пижова. (Спеціальність українська мова та література)

Z2 vbz1bpHk— Я люблю свій інститут за прекрасних і досвідчених викладачів, які діляться своїм власним досвідом і це допомагає краще зрозуміти матеріал, зазначений у навчальному плані.

Даша Прокопенко. (Спеціальність журналістика)

V0kIcfsbu 4— Я люблю свій інститут за те , що викладачі надають дійсно потрібну інформацію, яка допоможе мені реалізувати себе, як журналіста та дають можливість засвоювати знання на практичній основі.

Ярослав Полянецький. (Спеціальність журналістика)

wjJwG7doH30— Я люблю свій інститут за цікаву програму навчання, професійних викладачів та можливість відточувати навички у надсучасній телестудії.

Уляна Цап. (Спеціальність українська мова та література)

HkY1pXL tn0

— Я люблю свій інститут за дружню атмосферу, інформацію у вільному доступі. Подобається ,що старші курси завжди раді допомогти та дати пораду.