LT News - шаблон joomla Оригами

Відгуки студентів про ННІ УФСК

"За що я люблю свій інститут?"  Враженнями діляться студенти ННІ УФСК

Вікторія Гончаренко. (Спеціальність українська мова та література)

P0QEP rcLl8

-                     -Інститут української мови та соціальних комунікацій надає якісну освіту студентам. Всі  викладачі професіонали своєї справи, справедливі та добрі люди. Навчаючись в Черкаському   університеті, можна здобути належну освіту, завдяки якій у майбутньому знайдеш бажану та  перспективну роботуЛюблю ННІ за цікаві пари, на яких я дізнаюсь про багато важливих речей.

Світлана Кунчич.  (Спеціальність українська мова та література)

2 HMfwaL7k

-Я люблю свій інститут за можливість відвідувати різні зустрічі, черпати цікавинки від знайомств з розумними, талановитими людьми.

Анастасія Антонець. (Спеціальність українська мова та література)

KbZ4QC0EA0k

-        - Перш за все, наш інститут вражає мене своєю позитивною атмосферою: в просторих аудиторіях висять портрети відомих українських діячів, подана цікава інформація про наш факультет – усе це налаштовує на гарну роботу. На нашому поверсі завжди звучить українське слово, яке підбадьорює та створює чудовий настрій.

Ольга Бондар. (Спеціальність журналістика)

yQdx5JJ2GCs

-     - Особисто для мене, інститут є уособленням мрії, що реалізується. Крім того, УФСК - це єдина велика родина, де не існує поняття «чужий».

Юлія Лех. (Спеціальність видавнича справа та редагування)

XpScvMNB3Lk

-      - Я люблю свій інститут за розуміючих викладачів та домашню атмосферу, за цікаве навчання,  можливості втілювати на практиці здобуті навички та вміння.

Даша Пижова. (Спеціальність українська мова та література)

Z2 vbz1bpHk

-     -  Я люблю свій інститут за прекрасних і досвідчених викладачів, які діляться своїм власним досвідом і це допомагає краще зрозуміти матеріал, зазначений у навчальному плані.

Даша Прокопенко. (Спеціальність журналістика).

V0kIcfsbu 4

-     -    Я люблю свій інститут за те , що викладачі надають дійсно потрібну інформацію, яка допоможе мені реалізувати себе, як журналіста та дають можливість засвоювати знання на практичній основі.

Ярослав Полянецький. (Спеціальність журналістика)

wjJwG7doH30

-      - Я люблю свій інститут за цікаву програму навчання, професійних викладачів та можливість відточувати навички у надсучасній телестудії.

Уляна Цап. (Спеціальність українська мова та література)

HkY1pXL tn0

  -  Я люблю свій інститут за дружню атмосферу, інформацію у вільному доступі. Подобається ,що старші курси завжди раді допомогти та дати пораду.