LT News - шаблон joomla Оригами
10 грудня

Команда «Казбєт» – фіналіст Черкаської ліги КВК

Веселі та кмітливі філологи та журналісти ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького стали справжнім проривом цьогорічного сезону Черкаської ліги КВК. Це перший сезон гри команди в лізі, і вони зробили неймовірне – дійшли до фіналу.

8 грудня в Черкаській філармонії «Казбєт» змагався за право заволодіти кубком КВК. Конкуренцію команді склали: «Люди без прелюдій» (Черкаси-Луганськ, ЧДТУ), «Зворотна тяга» (ЧІПБ), «Мама не дозволяє» (Чорнобай).

Традиційно гра  розпочалась із візитівки. Темою цьогорічного фіналу обрали «Підсумки року». Далі були конкурси «Розминка» та «Музичний батл».

IMG 4081

Інтригою фіналу став четвертий конкурс – «СТЕМ із зіркою». Команди мали поставити номер на 5 хвилин із черкаськими знаменитостями. Серед запрошених були професійний бармен, бодібілдер, футболіст «Черкаського Дніпра». «Казбєт» вирішили залучити до свого номеру ведучого телеканалу «Вікка» Орія Олійника. Він став чудовим доповненням команди.

«Ми обрали Юрія Олійника, тому що він наш хороший друг. І тому ми вирішили, якщо ми цю людину добре знаємо, то чому не взяти. Він давно хотів у КВК, і тому його мрія здійснилася»,  – розповідає капітан команди Анна Іщенко.

IMG 4261

За результатами чотирьох конкурсів перемогу здобули «Мама не дозволяє» із Чорнобая. Це вже другий поспіль переможний сезон для команди.

На жаль, «Казбєт» посів 4 місце. Для першого виступу в Черкаській лізі КВК це чудовий результат. Наші студенти продемонстрували неймовірну волю до перемоги і високоякісний гумор. Уболівальники засмутились, однак залишились задоволеними виступом «Казбєту».

IMG 4433

«Загалом, кожна із команд продемонструвала неймовірний результат, у кожної команди був свій підхід до глядачів. Це була чудова боротьба за першість. Команда «Казбєт» має величезний потенціал, і я впевнений, що наступного разу вони точно здобудуть кубок переможця Черкаської ліги», – висловлює свою думку Руслан Крижанівський, студент 1-Р курсу.

«КВК сподобався, гарно провела вечір у колі рідних студентів. Дуже пишаюсь найкращою актрисою Анютою Іщенко. Команда "Казбєт" – молодці, старалися. Те, що дійшли до фіналу – це вже круто, а усі перемоги попереду. Я в них вірю, адже вони класні, молоді і завзяті», – ділиться враженнями Олена Погрібна, викладач кафедри видавничої справи та редагування.

Друге та третє місця здобули «Люди без прелюдій» та «Зворотна тяга» відповідно.

Також підчас нагородження журі визначило «Найкращого актора». Ним став Євгеній Мазурян із команди ЧІПБ.

IMG 4463

Найкращою акторкою сезону стала Анна Іщенко – капітан «Казбєту». Анна зізнається, що була здивована, почувши своє прізвище. «Я отримала першу свою відзнаку за найкращу акторську майстерність ще на фестивалі, коли ми тільки починали грати. Тут фінал, перший наш сезон, який ми провели, і знову мені дають «Найкращу актрису». Це дуже приємно», – ділиться враженнями капітан команди.

Ми вітаємо команду «Казбєт» із чудовим проведеним сезоном КВК. Бажаємо їм ще більше гумору, натхнення та перемог у майбутньому. Ми у вас віримо.

Крістіна ОРЕЛ, 5-Р

Фото автора

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)