LT News - шаблон joomla Оригами
28 квітня

Фантастична зустріч у Черкасах

До Черкас вперше завітав український письменник-фантаст Володимир Арєнєв.  Презентація відбулась 27 квітня у стінах Художнього музею 27 квітня  завдяки МГО «Книжковий маестро».

Протягом 5-ти років «Книжковий маестро» запрошує цікавих і відомих письменників. Цього ж разу  організація вирішила познайомити містян та студентів ЧНУ ім. Богдана Хмельницького із фантастикою.

«Авторів такого жанру у Черкасах ще не було. Володимир Арєнєв має багато нагород, відзнак і є шанованим в Україні та закордоном. Ми запросили-він погодився»,- розповіла учасниця МГО «Книжковий маестро» Марина Сухенко.

На початку зустрічі модератор, викладач кафедри видавничої справи та редагування Людмила Фіть  задавала письменнику питання, щоб краще познайомити аудиторію з Володомиром Арєнєвим. Тому фантаст із захопленням розповідав про  дитячі мрії: мати суперсилу та політ на Марс. А також чи впливає алкоголь, наркотики на виникнення  сюжетів та головних героїв фентезі.

600x399 images news 032016 .thumbs 00675b6af7d892a84301135f0b6bc3d9 930 0 0

Автор із гордістю розповів про свої книги «Порох драконячих кісток» та «Бісова душа або Заклятий скарб»: «Це  ті книги, які хочеться брати до рук»,- запевнив Авдеєв та розповів про їх створення та   особливості дизайну обкладинок.

До того ж МГО «Книжковий маестро» протягом 8 днів проводила «Фантастичну вікторину»,  в якій взяли участь черкащани та студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Найбільшим знавцем фантастичних текстів виявився  Ярослав Лавров. Представник QRoom вручила переможцюсертифікат на квест гру.  

Із  приємними враженнями пішли й гості заходу: «Сподобалось те, що він не нудний, його цікаво було слухати»,- прокоментувала Ольга  Іванова.

Цікаво було почути як автор проявляє себе  у фантастичних книгах й Юлі Мельник: «Зустріч дуже сподобалася. З превеликим задоволенням слухала Володимира Арєнєва. Надзвичайно цікаво було відчути і зрозуміти світ автора-фантаста».

«Приємно  було послухати розумну людину. Дуже класно, що він різнобічний, на кожну тему вміє сказати усе посуті»,- поділилася думкою Ольга Котляр.

Опісля заходу найбільші шанувальники фентезі продовжили спілкування із письменником  за чашкою  кави.

Надія ХАНДУСЬ, 3-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)