LT News - шаблон joomla Оригами
29 березня

Студентську збірну КВК запросили до Черкаської обласної ліги КВН

Проведення змагань серед веселих та кмітливих у Черкаському національну університеті стало чудовою традицією.

Цьогорічний навчальний семестр не став виключенням. Студенти ННІ УФСК, ННІ ФМ та КІС, ННІ історії та філософії, ННІ економіки і права змагалися за звання найкреативніших коміків університету. Конкурс КВК відбувся 28 березня в  актовому залі корпусу № 3.

Кожна з команд показала високий рівень інтелекту, гумору, креативу та сміливості. Усі учасники заряджали зал позитивними емоціями.

IMG 2204

Конкурс складався з трьох етапів, за  кожен з яких журі виставляло бали. Цього разу суддівську колегію представляли: перший проректор  Василь Мойсієнко, голова профкому Анатолій Стеценко, начальник відділу з організації виховної роботи студентів Тетяна Зорочкіна, голова студради Василь Дунаєвський та організатор конкурсів краси, колишня студентка ЧНУ Гоарік Рубенен.

IMG 2346

За результатами підрахунків усіх очок переможцем обрали команду ННІ історії та філософії «Колоритні та незаурядні». Почесне друге місце здобули студенти ННІ УФСК «Казбєт». Не вдалося повторити свій минулий тріумф професіоналам КВК команді «Хвилюватися немає причин» ННІ ФМ та КІС. Цього разу вони стали третіми.  Студенти ННІ економіки та права «Сасілья» зайняли призове четверте місце.

Родзинкою заходу стала поява в складі «Колоритних та незаурядних» Ісаака Величка, відомого за проектами на телеканалі СТБ «МастерШеф Діти» та «Кохана, ми вбиваємо дітей».

IMG 2384

Ще одним сюрпризом для всіх, хто вирішив відвідати студентський КВК став виступ тренерів фітнес-клубу «MIAMI GYM».

Нагороджував команди перший проректор Василь Мойсієнко. Він подякував усім присутнім за підтримку, учасникам за гарний настрій та вдалі жарти. Переможці отримали золотий кубок, абонемент на місяць у «MIAMI GYM», а також запрошення від Андрія Купчина в Черкаську обласну лігу КВН, де вже виступають наші «Хвилюватися немає причин» та «Казбєт». Кожній команді вручили солодкий приз.

Крістіна Орел, 4-Р 

Фото Лариси ШУМЕЙКО, 4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)