LT News - шаблон joomla Оригами
09 березня

Зустріч із письменницею Черкащини

Відома письменниця Ганна Синьоок  завітала до ЧНУ ім. Б. Хмельницького у день народження Тараса Шевченка. За доброю традицією 9 березня кафедра української літератури та компаративістики  вже вкотре організує урочистий захід.

Цього року  поетеса Ганна Синьоок  презентувала  студентам три  свої збірки:  «Дитя липневих сутінків», що є відображенням самої поетеси , «Таємно лелече» –  збірка інтимної лірики  та  «Відчувай на дотик грозу», яка пов’язана з подіями на Майдані. Гості мали змогу насолодитися  відвертими, щирими та душевними віршами. Кожен із присутніх мав змогу поставити запитання.

swdtyu

Ганна Андріївна розповіла, що не уявляє свого життя без поезії, а нові ідеї приходять до неї вночі, дорогою на роботу, і навіть у святкові дні вона не полишає творчість.

Родзинкою зустрічі  стала її донька Аліна, яка процитувала один із віршів  «Письмо першокласниці». Вона для мами є першим слухачем та критиком. Дівчинка щодня надихає поетесу на нові твори.

Своїми враженнями від зустрічі поділилася студентка 4 – Б курсу УФСК Квартальова Анна:  «Мені дуже сподобалася презентація книги,тому, що  відчувалася душа поетеси. На запитання вона відповідала натхненно, щиро і  нічого не приховувала про  своє минуле та ставлення до подій , які відбуваються зараз».

jkl

Сама Ганна Андріївна  задоволена зустріччю із читачами і зазначила: «Мені приємно зустрічатися з аудиторією. Є студенти, які завжди приходять. Але приємно, коли бачу  абсолютно нові обличчя , юні серця. Це друга презентація в стінах університету і чомусь мені морально складніше тут її проводити. Та з іншого боку, це для мене рідні стіни. І якщо я бачу, що люди виходять і в них горять очі – то є добре».

На завершення, поетеса із задоволенням нагородила  своїми збірками  авторів цікавих запитань, а також залишила автографи усім бажаючим.

Анна САВИЧ, 3-В

Фото Лариси ШУМЕЙКО, 4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)