LT News - шаблон joomla Оригами
29 лютого

«Книжковий маестро» влаштував зустріч черкаських часодіїв

28 лютого у Черкасах відбулися літературні змагання для дітей 5-8 класів за книжками циклу «Часодії» Наталі Щерби. Організатори — молодіжна громадська організація «Книжковий маестро», засновниками та активістами якої є викладачі, студенти, а нині вже й випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

544

«Часодії» — серія книг, написана в жанрі підліткової фантастики. Школярі розгадували таємниці часодійного світугероїв творів Остали та Ефлари, зупиняли час, мандрували планетами та перевтілювалися у чарівних героїв. Активно брали участь у конкурсах на знання героїв та вирішували заплутані головоломки. По закінченню змагань отримали дипломи «Школи часодіїв».

Фантастика настільки заполонила дітей, що дехто прочитав усі шість книг циклу по п’ять разів. 

«Хотілося спілкуватися з героями ще і ще, тому не раз перечитала книгу», — поділилася своїми враженнями школярка Ірина.

Не залишилися осторонь і батьки, які разом із дітьми прочитали книги на одному диханні.

545

«Ми організувалися і зробили дітям недільний часодійний квест. Дуже приємно поспілкуватися з тими, хто любить читати. Плануємо й надалі брати участь у таких заходах», — розповіла мама Ірини, Ольга.

«Ось так розважається «Книжковий маестро» у вихідні. Ми самі не очікували, що в Черкасах живуть такі активні батьки і талановиті діти», — зазначила співзасновник «Книжкового маестро», доцент кафедри видавничої справи та редагування ЧНУ ім. Б.Хмельницького Людмила Фіть.

 

Надія ХАНДУСЬ, 3-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)