LT News - шаблон joomla Оригами
25 лютого

Макс Кідрук описав 10 сценаріїв апокаліпсису

Письменник Макс Кідрук  24 лютого у кінотеатрі «Салют» провів четверту науково-популярну лекцію «Квантум». Цього разу говорили про можливі та фантастичні способи знищення планети. А також про те, чи можливе після таких потрясінь життя на Землі.

Захід розпочався о пів на сьому вечора. У залі було 143 глядачі, які захоплено слухали розповідь Макса Кідрука. Іноді ставили питання і разом із письменником знаходили відповідь.

DSCN0488

Як розповів Макс Кідрук, ідея лекції виникла під час перегляду голлівудського фільму із Брюсом Вілісом «Армагеддон» 1998 року. Пізніше, коли письменник обговорював цей фільм із другом, то ще більше переконався у необхідності проведення лекції про логічні варіанти апокаліпсису.

Макс Кідрук розташував способи знищення землі від найменш до більш жахливого. Як визнав сам письменник, деякі з них відверто фантастичні, але можливі. Кожен сценарій автор науково обґрунтував.

Лекція привабила увагу не тільки студентів та старшокласників, а й людей старшого віку та дітей. Більшість із присутніх уже були на попередніх лекціях проекту «Квантум» або на презентаціях книг письменника.

DSCN0496

Захід тривав дві години. Наостанок організатори із «Книжкового Маестро» нагородили переможця розіграшу, що проводився у соцмережі, книгою Макса Кідрука «Жорстоке небо» з автографом. Деякі глядачі підходили до письменника з питаннями та подяками.

Оксана ПРІТЧЕНКО, 4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)