LT News - шаблон joomla Оригами
24 лютого

«Казбєт» – переможці номінації «Кращі дебютанти» Ліги КВН

Команда КВК ННІ української філології та соціальних комунікацій уперше стала учасником  Відкритого обласного фестивалю КВН.

Конкурс веселих та кмітливих, що відбувся 23 лютого в Черкаській обласній філармонії, зібрав учасників із різних куточків області. Наш ЧНУ представляли одразу дві команди – «Казбєт» та «Хвилюватись немає причин» від ННІ фізики та математики. Також були команди з ЧДТУ, ЧІБС, Черкаського бізнес-коледжу, збірна поліції, а також КВНщики з Умані та Чорнобаю. Загалом – 13 команд, майже половина яких уперше бере участь у такому заході.

Організатором фестивалю стала Черкаська ліга КВН. Її президент був головою суддівської колегії. Особливість стартового етапу ліги –  журі не виставляло оцінок за кожен конкурс, а лише загальним рішенням обирали переможців у різних номінаціях.

Mj8KlQvo4H8

Команди мали змогу продемонструвати свої вміння та таланти в двох конкурсах: «Фрістайл» та «Розминка». Під час першого учасники показували різноманітні сценки, що підготували заздалегідь. Тематика виступів була різноманітна. Команди жартували про політику, навчання, національні особливості, не оминули увагою й «сучасний музичний хіт про лабутени». Наш «Казбєт» представив публіці номери про блондинок, ситуацію з перейменуванням вулиць, а також розповіли «Новості Казбєту».  Інша команда ЧНУ – «Хвилюватись немає причин» – повеселила гостей власною варіацією на фільм «Титанік».

У другому конкурсі КВНщики мусили давати смішні відповіді на питання із залу.  За цікаві та неординарні запитання гості отримали сертифікати від спонсорів фестивалю: кафе «Чашка», «Кармеліто», розважального центру «Пластилін». «Розминка» пройшла весело та завзято. Іноді через хвилювання відповіді учасників були не влучними, але це не завадило загальному гумористичному настрою.

7Zs43BulMTE

За результатами двох конкурсів журі обрало призерів Відкритого обласного  фестивалю КВН. Серед новачків судді визначили Кращого дебютанта. Ним стала команда нашого ННІ – «Казбєт». Це стало приємною несподіванкою для вболівальників та учасників. Капітан команди Анна Іщенко, студентка 3-В, отримала нагороду «Краща актриса». Вона неймовірно зраділа й була в захваті від того, що команда отримала відзнаку: «Це шалені емоції. Ми цього не очікували. Ми хоч і готувалися, але були певні моменти на сцені. Ми переживали, а раптом так чи не так. Але все круто вийшло. Ми дуже раді, що виграли дебют».

Переможцем «Розминки» стала команда «КУМА», що представляла Черкаський державний технологічний університет. Приз за першість у конкурсі «Фрістайл» вибороли учасники «Армен» м. Черкаси. Кращою командою фестивалю стали чемпіони минулого сезону Черкаської ліги КВН – «Дикі горобці»  м. Черкаси.

qy 1lY1yqHc

Фестиваль-відкриття зібрав повну залу гостей. Усі вони залишились задоволеними. Учасники кожному подарували неймовірні позитивні емоцій. Конкурси КВН слід влаштовувати частіше, адже це об’єднує людей. Про це зазначив Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський: «Ми сьогодні побачили, що КВН – це гра, яка об’єднує. Можемо побачити студентів, які навчаються на економічних професіях, у інших галузях. І тут ми можемо бачити людей, що є керівниками серйозних підприємств, але в душі – КВНщики. КВН – це дуже серйозна, амбіційна гра».

Крістіна ОРЕЛ, 4-Р

Фото Лариси ШУМЕЙКО, 4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)