LT News - шаблон joomla Оригами
06 квітня

Вахтанг Кіпіані: Ми переможемо тоді, коли кожен буде знати минуле

Студенти ННІ УФСК побували на зустрічі з відомим українським журналістом, публіцистом та істориком – Вахтангом Кіпіані, де обговорили тему “Чи потрібна історія неісторикам?”. Зустріч відбулася 5 квітня у Черкаському обласному художньому музеї.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Організатор зустрічі - Людмила Фіть, керівник МГО "Книжковий Маестро" і доцент кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації. 

«Подія, яка мене найбільше хвилює – це війна. І я вважаю, що ми переможемо тоді, коли кожен буде знати минуле. Адже історія – це той фундамент, стоячи на якому, можна перемогти», – зазначив Вахтанг Кіпіані під час свого виступу.

Крім того, він розповів про українську діаспору в Канаді.

«Я сюди прийшла, тому що мені була цікава думка саме Вахтанга Кіпіані. Багато почула корисного про українську діаспору в Канаді, про те, як вони ставляться до «наших», – зазначила Роженкова Дар`я, студентка 2-Ж2 курсу, після зустрічі.

Також Вахтанг Кіпіані презентував декілька своїх книг: «Війна двох правд. Поляки та українці у кривавому ХХ столітті», «ОУН і УПА» та «Українська Канадіана». Кожен охочий отримав автограф та мав змогу придбати одну з книг.

IMG 6812

IMG 6831

IMG 6842

IMG 6912

IMG 7065

 Автор: Анжеліка Музиченко, 1-Ж

Фото: Вікторія Дзеціна, Руслан Крижанівський, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)