LT News - шаблон joomla Оригами
18 травня

ННІ УФСК взяв участь у флешмобі до Всеукраїнського дня вишиванки

18 травня в ЧНУ імені  Богдана Хмельницького відбувся флешмоб до Всеукраїнського дня вишиванки. Викладачі та студенти ННІ УФСК були запрошені до пам’ятника Богдану Хмельницькому, де урочисто прочитали вірш Василя Дерія «Одягнімо, друже, вишиванки». Метою такого заходу став заклик пам’ятати про генетичний код нації.

Проректор із виховної роботи та іміджевої діяльності Галина Миколаївна Гаврилюк зазначила, що такі заходи допоможуть розповсюдити інформацію про Всеукраїнський день вишиванки: «Шкода, що не встигла на всі флешмоби, які проводить університет. Проте цей мені дуже сподобався. Я рада, що студенти й викладачі зібралися та одягнули вишиванки. Пам’ятаю, як у минулому році гарно танцювали студенти з ННІ іноземних мов.  Але мені подобається ННІ УФСК тим, що це один із наймасовіших інститутів, який проводять такі заходи».

Про те, що такі флешмоби згуртовують і студентів, і викладачів зазначила Ірина Іванова: «Молоді важливо пам'ятати та шанувати українські традиції, тому мені все дуже сподобалося. Подібні речі гуртують нас усіх».

Звертали увагу на флешмоб і перехожі, які милувалися красою українського національного вбрання та алеєю біля пам’ятника Богдану Хмельницькому,прикрашеною українськими орнаменти. Намальовані вони були охочими студентами та випадковими перехожими, яких залучила до роботи голова Ради молодих учених Тетяна Сергіївна Зорочкіна.

А якщо ж Вам не вдалося потрапити на цей захід, пропонуємо знайти  фото в соціальних мережах за тегами #nniufsc_chnu, #всеукраїнський_день_вишиванки, #ННІУФСК_ЧНУ.

Христина Вертипорох, 1-Ж1

Фото Вікторії Дзеціни, 1-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)