Версія для друку
30 квітня

Студенти ННІ УФCК разом із викладачами відсвяткували День інституту

День ННІ української філології та соціальних комунікацій відбувся 28 квітня на базі відпочинку «Сокирне». Культурно-масовий захід був проведений спільними зусиллями студентської ради інституту та викладачів.

Одразу після приїзду на туристичну базу групи долучилися до приготування святкової каші. Громада охоче зібралася чаклувати біля казанків.

CSC 0335

DSC 0340

Згодом, о дванадцятій годині, на спортивному майданчику відбулося відкриття свята та змагання між спеціальностями інституту: філологами української мови та літератури, редакторами й журналістами. Ведучими свята були Анна Тиха та Руслан Крижанівський, студенти першого курсу спеціальності видавнича справа та редагування.

Із привітальним словом звернувся до студентів директор інституту  Погрібний Ігор Іванович.

Студенти мали змогу спробувати свої сили в  різноманітних рухливих конкурсах.

Змагання оцінювало журі, у складі якого були: директор інституту Погрібний Ігор Іванович, заступник директора з виховної роботи Солодка Людмила Іванівна та голова студентської ради Марина Савченко.

CSC 0596

IMG 5199

DSC 0843

Студенти охоче брали участь у конкурсах: «Стрибки на скакалці», «Накинути кільце», «Ведення баскетбольного м'яча», «Ромашка», «М'яч між грудей» та «Літери».

У перервах між підбиттям підсумків,  глядачі мали змогу насолодитися музичним вітанням від студентки 2-Б курсу Юлії Снісаренко та студента 4-Ж курсу Олега Бублія.

DSC 0610

DSC 0582

DSC 0625

За підсумками журі в змаганні «Веселі забави» 1 місце посіли студенти   спеціальності філологія (українська мова та література), 2 місце – студенти спеціальності видавнича справа та редагування, 3 місце – студенти спеціальності журналістика.

Активних та спритних нагородили солодкими призами та медалями.

Також молоддю був організований фотоконкурс, у якому брали участь ті, хто викладав у соціальні мережі світлини з хештегом#УФСК. Важко було визначитись, бо всі студенти публікували фото гідні перемоги. Тому обрали відразу декілька переможців у різних номінаціях:

найактивніший фотограф – Єва Крвчук

найоригінальніше фото – Софія Макаренко

панорамне фото – Христина Делікатна

злови мить – Маріна Сухенко

зміст +ідея – Таня Козловська

найсміливіше – Даша Шевченко

Найсмачнішу кашу оцінювали в таких номінаціях: «Смакова гама» –  4-Ж, «Найшвидша каша» –  4-Б, «Вмію готувати, але ж і вмію подавати» –3-Ж.

DSC 0326

DSC 0603

А родзинкою свята став невеличкий флешмоб, який об’єднав учасників у запальному танку. Під час цього дійства ні викладачі, ні студенти не залишилися байдужими.

«Учора ми відсвяткували День інституту й для мене це було не просто чергове свято, адже через місяць випускний, і більше такого не буде. Організація свята була на гідному рівні. Щойно ми підійшли до нашої бази відпочинку,  гучна музика відразу створила нам потрібний настрій. Конкурси були цікаві, організатори потурбувалися, щоб весело було й глядачам, й активним учасникам дійства. Гарна природа та одногрупники вдало доповнили цей день, тому емоції у мене тільки хороші», – ділиться враженнями Марина Бабич, студентка 4-Б курсу.

Єва Кравчук, студентка 2-Ж курсу розповіла: «Дуже сподобалася дорога до «Сокирного»! Як хтось співав пісні, робив фото та просто радів життю. На базі була студентська атмосфера. Усі готували кашу, танцювали. Але найкрутіше те, що ми поспілкувалися з викладачами в неформальній обстановці. Свято дуже сподобалося, тож чекаю наступної поїздки».

Розповіла про свої емоції голова студентської ради ННІ УФСК Марина Савченко, студентка 2-А курсу: «Для мене вчорашній день був не просто святковим, а ще й надзвичайно відповідальним. Хотілося аби люди відчували дійсно атмосферу свята. Це так круто. Тут, на турбазі, немає як поняття «викладач» і «студент». Тут усі як одна родина. Я отримала багато приємних емоцій. Сумно було повертатися. Хотілося ще пару годинок відпочити. Атмосфера була особливою. Чомусь мені здається, що саме такі події зближають людей. Сподіваюся, наступного року знову поїдемо, можливо, навіть більшою громадою»

Враженнями від свята поділився й директор ННІ української філології та соціальних комунікацій: «Щиро вдячний усім за справді теплу родинну атмосферу свята, яку ми разом і створили! Відчувалося, що саме такого затишного і єднального дійства потребували усі ми! На мій погляд, це була найкраща подія цього навчального року! Окремо хочу висловити подяку організаторам: студентській раді інституту на чолі з Мариною Савченко й моїм заступникам – Людмилі Солодкій та Олені Погрібній», – пише на своїй сторінці на «Facebook» Ігор Погрібний.

CSC 0408

IMG 3401

DSC 0342

IMG 3446

DSC 0545

IMG 2688

CSC 0465

DSC 0347

IMG 3439

Спілкування в неофіційній атмосфері об’єднало студентів та викладачів.  Цей захід неабияк згуртував. Усі охоче фотографувалися, танцювали та ділилися враженнями. Студентство одностайно підтримало цей захід та подякувало за організацію.

Довідково: безліч фото від студентів із Дня інституту можна відслідкувати у соціальних мережах за хештегом #УФСК.

Ірина Іванова, Ольга Бондар

Фотографи: Олена Погрібна, Іван Дерманчук,

Руслан Крижанівський, Даша Роженкова,

Марина Сухенко

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Схожі матеріали (за тегом)