LT News - шаблон joomla Оригами
27 квітня

За що я люблю свій інститут

Студенти та викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій розповіли, за що вони люблять свій інститут. 

Людмила Іванівна Солодка, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри видавничої справи та редагування.

1617222 820224941352341 6492510219537748613 o
- Я люблю свій інститут за те, що тут весело та драйвово. Таке унікальне поєднання спеціальностей тільки у нас в інституті: філологи, журналісти, видавці – всі медіа у нас. Крім того, філологів по всьому світу, як того цвіту. У нас найкращий і найперспективніший інститут.

  Руденко Наталія Петрівна, кандидат філологічних наук. Доцент кафедри методики навчання і стилістики української мови.

6m1YUNTgq3g

-       -  Я  люблю свій інститут за те, що він нас виховав, оскільки ми його закінчували, отримували освіту і тепер тут працюємо. Наш інститут – це те, що є у нас всередині, тобто українська філологія – це фактично наше єство українців.

  Вікторія Гончаренко. (Спеціальність українська мова та література)

P0QEP rcLl8

-                     -Інститут української мови та соціальних комунікацій надає якісну освіту студентам. Всі  викладачі професіонали своє справи, справедливі та добрі люди. Навчаючись в Черкаському   університеті, можна здобути належну освіту, завдяки якій у майбутньому знайдеш бажану та  перспективну роботу. Люблю ННІ за цікаві пари, на яких я дізнаюсь про багато важливих речей.

Світлана Кунчич.  (Спеціальність українська мова та література)

2 HMfwaL7k

-Я люблю свій інститут за можливість відвідувати різні зустрічі, черпати цікавинки від знайомств з розумними, талановитими людьми.

Анастасія Антонець. (Спеціальність українська мова та література)

KbZ4QC0EA0k

-       Перш за все, наш інститут вражає мене своєю позитивною атмосферою: в просторих аудиторіях висять портрети відомих українських діячів, подана цікава інформація про наш факультет – все це налаштовує на гарну роботу. На нашому поверсі завжди звучить українське слово, яке підбадьорює та створює чудовий настрій.

Ольга Бондар. (Спеціальність журналістика)

yQdx5JJ2GCs

-     - Особисто для мене, інститут є уособленням мрії, що реалізується. Крім того, УФСК - це єдина велика родина, де не існує поняття «чужий».

Юлія Лех. (Спеціальність видавнича справа та редагування)

XpScvMNB3Lk

-      - Я люблю свій інститут за розуміючих викладачів та домашню атмосферу, а також за цікаву навчальну програму.

Даша Пижова. (Спеціальність українська мова та література)

Z2 vbz1bpHk

-     -  Я люблю свій інститут за прекрасних і досвідчених викладачів, які діляться своїм власним досвідом і це допомагає краще зрозуміти матеріал, зазначений у навчальному плані.

Даша Прокопенко. (Спеціальність журналістика).

V0kIcfsbu 4

-     -    Я люблю свій інститут за те , що викладачі надають дійсно потрібну інформацію, яка допоможе мені реалізувати себе, як журналіста та дають можливість засвоювати знання на практичній основі.

Ярослав Полянецький. (Спеціальність журналістика)

wjJwG7doH30

-      - Я люблю свій інститут за цікаву програму навчання, професійних викладачів та можливість відточувати навички у надсучасній телестудії.

Уляна Цап. (Спеціальність українська мова та література)

HkY1pXL tn0

  -  Я люблю свій інститут за дружню атмосферу, інформацію у вільному доступі. Подобається ,що старші курси завжди раді допомогти та дати пораду.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)