LT News - шаблон joomla Оригами
13 квітня

Студенти ННІ УФСК прослухали лекції в межах Першого книжного фестивалю

У рамках Першого книжкового фестивалю, який тривав із 7 по 9 квітня, студенти ННІ УФСК  мали можливість відвідати лекції, що проходили  в  Черкаській обласній філармонії.

Кожен із відвідувачів міг обрати лекції, які йому до вподоби, адже організатори фестивалю запропонували широкий спектр тем: «Літературна кухня, або поради прозаїку-початківцю» від Сергія Синюка, лекція «Хороші хлопці фінішують першими: прокрастинація в театрі та літературі» від Любомира Серняка та Єви Якубовської, «Видавець як провокатор успіху. Можливості й сценарії» від Василя Теремка, «Як легко вполювати можливості для саморозвитку» від Володимира Сухого та «Як читати, щоб писати» від Ольги Хілобок.

IMG 1832

IMG 1800

Цікаву лекцію «Видавець як провокатор успіху. Можливості й сценарії», особливо для видавців-початківців, провів директор видавництва «Академія» Василь Теремко. Що таке успіх? Із чого почати? Як досягти найкращого результату свого видавництва? На всі ці питання дав відповідь пан Василь.

«Успіх ніколи не буває результатом одного. Видавництво – це сім'я!»,– зазначив лектор.

IMG 3245

Оригінальна лекція «Літературна кухня, або поради прозаїку початківцю» відбулася 7 квітня в стінах Черкаської філармонії. Сергій Синюк, член Національної спілки письменників, розповів слухачам, як справді стати успішним і читабельним письменником.

IMG 3158 Лектор акцентував увагу аудиторії на таких корисних порадах:

– читайте книжки тією мовою, якою будете писати;

– потрібно побудувати текст твору як цілісність, бо композиція –це найважливіше;

– у книзі обов’язково повинен бути конфлікт, щоб її було цікаво читати.

«Хочете бути популярними – пишіть зрозуміло. Якщо Ви не можете знайти свій стиль, то продумайте ідею й дайте відповідь на запитання, про що і про кого буде книга. Це й продиктує жанр майбутнього твору», – додає Сергій Синюк.

IMG 3318

IMG 3339

Неординарна лекція Володимира Сухого «Як легко вполювавти можливості для саморозвитку» відбулася 8 квітня. Він детально проілюстрував широкий спектр можливостей для людей, які прагнуть розвиватися й хочуть здобути певний життєвий досвід, розповів про організацію EVS ( European Volunteer Service). Ця програма запрошує волонтерів на роботу за кордон і є абсолютно безкоштовною.

 «Основний критерій, за яким відбирають людей у різні проекти – це мотивація. Більше,ніж 90% людей, які пройшли волонтерську практику лишилися задоволеними, адже цей досвід додає впевненості, допомагає розкритися й знайти нових друзів», – каже Володимир Сухий.

Дві наступні лекції були проведені 9 квітня у філармонії.

IMG 3482

IMG 3568

Практична лекція Юрія Овсієнка «Як стати радіоведучим з нуля» стала корисною та пізнавальною, особливо для майбутніх журналістів. Радіоведучий зацікавив аудиторію своєю розповіддю, а також розкрив секрети про те, як стати хорошим радіоведучим. Юрій наголосив, що потрібно працювати над своєю дикцією, логічно викладати текст і використовувати на практиці власний життєвий досвід. І найголовніше – завжди бути впевненим у собі й перетворювати свої недоліки в неповторний авторський стиль.

IMG 3600

IMG 3665

Лаконічна й логічна розповідь Ольги Хілобок на тему «Як читати, щоб писати» розширила світогляд слухачів. Дівчина наголосила: перше, що повинна зробити людина – читати вголос й уявляти все наяву. Не менш важливими є такі поради: читати як письменник, обирати базові книги рідною та іноземною мовами, цікавитися поезією та складними текстами. Багатогранність – ось що, на думку лектора, є ознакою хорошого письменника.

Гості були приємно вражені організацією фестивалю та зацікавлені почутою інформацією.

 «Із кожної лекції я виокремила щось особливе для себе. Дуже шкода, що в Черкасах раніше не проводили таких дивовижних заходів, але думаю, що цей фестиваль поклав їм початок», – ділиться своїми враженнями Ангеліна Пархоменко.

Організатори заходу сподіваються, що висвітлені в лекціях теми стануть поштовхом для подальшого саморозвитку та самовдосконалення кожного відвідувача книжкового фестивалю.

Тетяна Долошицька, 1 Ж-2; Юлія Карпінська, 2-Р

Фото Ольги Ярової, 1 Ж-2 та Івана Дерманчука, 1 Ж-1

Оцініть матеріал!
(0 голосів)