LT News - шаблон joomla Оригами
12 квітня

Студенти та викладачі ННІ УФСК відвідали презентацію нової книги братів Капранових

Черкаський книжковий фестиваль зібрав чимало талановитих та відомих українських письменників. Одними з них стали Віталій та Дмитро Капранови. Презентацію їхньої нової книги відвідали викладачі та студенти інституту української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

У суботу, 8 квітня, о 15.00 брати Капранови представили свій роман «Забудь-річка», який уже встиг увійти у довгий список літературної премії «Книга року BBC-2016», а згодом і у короткий. Їхня розповідь проходила у супроводі пісень, які вони самі ж і виконували під власний акомпанемент. Дружню атмосферу також створювали жарти та цікаві історії з життя авторів.IMG 6745

 «Дуже задоволена зустріччю. Із радістю хочу прочитати їхню книгу. Я вважаю, що проблема роду, яка порушена в цьому романі, є актуальною й потребує досліджень. Капранови надзвичайно творчі особистості: пишуть цікаві тексти, співають та грають на різних музичних інструментах одночасно», – ділиться своїми емоціями Катерина Гуленко, студентка ННІ УФСК.

IMG 6680

IMG 6675

Про свої враження розповіла Тетяна Шкворець із міста Кам’янка: «Як тільки дізналася, що в Черкасах буде книжковий фестиваль відразу вирішила потрапити сюди, незважаючи на жодні перешкоди. Що може бути прекрасніше книг та ще й спілкування з їх авторами? Дуже хотіла побачити братів Капранових. Захоплює їхня харизма, музикальність, обізнаність та патріотизм».

IMG 6741

IMG 6749

IMG 6752

Обмін щирими емоціями між авторами та слухачами зробив зустріч надзвичайною. Черкащани та гості міста мали змогу не тільки послухати братів Капранових, а й поспілкуватися з ними, поставити запитання, отримати на згадку автографи та фото.

Наші студенти та викладачі також побували й на інших зустрічах у межах Черкаського книжкового фестивалю. У наступних матеріалах ви можете дізнатися їхні враження від презентацій Василя Шкляра, Ірен Роздобудько, Дари Корній, Ореста Зуба.

Інга Голик, 1-Ж2

Фото Крістіни Орел, 5-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)