LT News - шаблон joomla Оригами
24 лютого

Як студенти Черкаського національного проводять своє дозвілля

«Кожній людині потрібно якесь хобі», — казав письменник Фредерік Бегбедер. Іноді воно навіть стає частиною життя або ж улюбленою професією. Дуже часто жінки та дівчата увесь вільний час проводять за шиттям. Інших не відірвеш від в’язання. Одні збирають старі монети, інші колекціонують листівки, марки. Ми ж поцікавились, як студенти Черкаського проводять своє дозвілля та чим захоплюються.

C W7y5qgd9c

Студентка 4 курсу спеціальності видавничої справи, редагування і теорії інформації Наталія Коваленко колекціонує напрочуд цікаві речі —  листи від монархів. «Усе почалось із того, що я вирішила зробити науково-популярне видання про європейські монархії як кваліфікаційну роботу. У книзі, як додатоквирішила подати рекомендації щодо написання листів монархам. Знайшла на офіційних сайтах адреси, відправила два з новорічними привітаннями королеві Великобританії Єлизаветі ІІ і королеві Данії Маргрете ІІ.Планую ще написати. Точно привітаю з ювілеями Єлизавету ІІ і короля Швеції Карла XVI Густава. Хочу отримати відповіді від усіх європейських монархів», — зізнається дівчина.

tCMWj wrzyI

Для Ріми Шпак, студентки 2 курсу, спеціальності української мови і літератури та англійської мови,  її хобі, а саме ліплення виробів із глини, стало частиною професії, адже вона викладає уроки в недільній школі близько трьох років. «Моє захоплення  багатенько займає часу, так як виріб потрібно зліпити, висушити відполірувати, випекти, розмалювати і покрити лаком.А так це цікава штука, особливо для того, у кого є фантазія».

5 Jp6wSxNJI

На питання «що таке хобі» кожна людина відповість по-своєму. Для одних — це розвага, спосіб проведення вільного часу, для інших — можливість проявити себе, для третіх —релаксація. На думку Артема Ківака, студента 4 курсу спеціальності журналістика «Хобі  це те, чим ти можеш займатися вічно, заняття від якого отримуватимеш максимальне задоволення. Я фотографую. Створення ілюстрацій дає змогу показати всім свій особистий погляд на цей світ. Свій особистий погляд (кут) під яким я бачу різні життєві ситуації та моменти. Для мене фотографія — це не тільки хоббі, а й робота. Мої фотографії слугують доповненням до статей та звітів різних подій нашого міста».

afejU8w49Mc

Часто трапляється, що часу на хобі вкрай не вистачає. Навчання, робота чи просто буденна рутина не залишають ні хвилинки для улюбленої справи. «Танцями захоплююсь з другого класу. Старша сестра займалась ними, дивилася різні танцювальні шоу, і в мене виникло бажання. Раніше ходила на класичні та народні танці, зараз не займаюся ними, тому що не вистачає часу, адже важко поєднувати із навчанням», — розповідає Хандусь Надія, студентка 2 курсу спеціальності видавничої справи, редагування і теорії інформації.

Психологи стверджують, що хобі, яке обирає для себе людина, цілком залежить від його характеру. Але головне, що улюблене заняття дозволяє  трохи відпочити, пережити важкі періоди в житті і знайти своє призначення. Не важливо,– яке хобі ти обираєш, важливо те, щоб воно було тобі цікавим та приносило задоволення.

Ольга НЕЦВІТНА, 4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)