ННІ УФ та СК

ННІ УФ та СК

Продовжуємо брендування нашого інституту - наш брендвол засяяв разом із весняним розквітом природи!

Тренінг на тему «Стрес. Стратегії реагування та особливості», нещодавно відбувся для студентів-видавців другого курсу. Його провела випускниця-бакалавр спеціальності «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології», а наразі студентка магістрантка спеціальності «Практична психологія» Анна Тиха.

Кафедра журналістики, реклами та PR-діяльності оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Медіапростір крізь призму праволюдяності».

Дізнатись, хто головний улюбленець у домі ректора, почути унікальну історію, як твоя одногрупниця врятувала родину цуценят-немовлят, побачити, як виглядає пухнаста улюблениця всього гуртожитку...

Зустріч з аспірантами 1 року навчання та стейкхолдерами щодо обговорення освітньої програми 2021 року відбулася в ННІ УФСК 30 березня 2021 р.

Неділя, 21 березня 2021 00:00

ЧНУ підтримує «сонячних людей»

Університетська спільнота щороку долучається до акцій, що проводяться 21 березня на підтримку людей із синдромом Дауна. Саме цього дня усі небайдужі підтримують людей із зайвою хромосомою. Університет — вірний друг і партнер громадської організації «Сонячні діти Черкащини».

Студентки ННІ української філології та соціальних комунікацій взяли участь у кастингу конкурсу краси, кмітливості й таланту «Міс ЧНУ-2021». Організаторами дійства стали члени студентської ради за підтримки ректорату Черкаського національного. Захід відбувся 17 березня.

Спеціальну програму стажування для викладачів журналістики пройде викладачка кафедри журналістики, реклами і PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького, член НСЖУ, к. н. с. к. Людмила Солодка — «Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики».

Понеділок, 15 березня 2021 00:00

Візьми участь у кастингу «Міс ЧНУ»!

Конкурс Міс ЧНУ повертається! Запрошуємо студенток університету подати заявку на участь у події.

12 березня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася літературна естафета "Шевченкіана письменників-випускників Черкаського університету", присвячена водночас 207-й річниці з Дня народження Тараса Шевченка та 100-річчю ЧНУ.

Сторінка 1 із 87

Цитата тижня

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Леонардо да Вінчі

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2021 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper