LT News - шаблон joomla Оригами
ННІ УФ та СК

ННІ УФ та СК

кандидат філологічних наук, доцент

кандидат філологічних наук, доцент

Інститутська громада спільно з гостями вишу взяла участь у флешмобі на університетській площі. Учасники акції зачитали поезію Василя Симоненка "Я закоханий палко, без міри..."
Після проведення флешмобу дружній викладацько-студентський колектив зробив фотознімки на пам'ять про подію, яка щороку об'єнує всіх та дарує позитивні емоції.

Студенти спеціальності «Журналістика» разом із викладачами відвідали загальнонаціональний телеканал «1+1» із навчальною екскурсією.  Вони мали змогу поспілкуватися з тамтешніми журналістами, а також  побувати в тих студіях, які ми щодня звикли бачити на екрані телевізора. Як це було, дивіться тут.

День ННІ української філології та соціальних комунікацій відбувся 15 травня на базі відпочинку «Сокирне».

Студенти та викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій розповіли, за що вони люблять свій інститут.

Студенти та викладачі навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій відвідали творчий майстер-клас із вишивання картин бісером, який відбувся 7 травня в «Музеї українського рушника». Організатором зустрічі стала професор кафедри української літератури та компаративістики Наталія Ярмоленко.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Своїми  знаннями та умінням вишивати поділилася   з учасниками майстер-класу  талановита майстриня Вікторія Сікачина. Вона демонструвала студентам та викладачам власні вишиті вироби та розповідала, як досягти рівня майстерності у цій царині.

«Вишивка для мене – чарівний неповторний світ, в який я поринаю — і забуваю про всі рутинні проблеми чи негаразди. Радію, коли моя праця приносить задоволення не тільки мені, а й моїм клієнтам. Я охоче ділюся тим, що вмію, тому залюбки прийняла запрошення Наталії Ярмоленко провести майстер-клас у стінах рідного мені університету», – зазначила пані Вікторія.

Під час майстер-класу усі учасники мали змогу дізнатися про різноманітні техніки вишивання, пізнати особливості  деяких тканин, а також навчатися визначати якісний бісер. Захід пройшов легко, невимушено та у дружній атмосфері.

Своїми враженнями від участі в майстер-класі поділилася доцент кафедри української літератури та компаративістики Ганна Клименко-Синьоок: «Майстер-класи з вишивки бісером особливо корисні і для студентства, і для викладачів, тому що таким чином долучають нас до українських традицій. Власне для мене майстер-клас став справжнім відкриттям, адже цей вид мистецтва по-справжньому творить дива та надихає, надає новий імпульс для творіння».

DSC03314

DSC03295

DSC03282

DSC03346

Автор: Музиченко Анжеліка, 1-Ж

Фотограф: Музиченко Анжеліка, 1-Ж

 

Сторінка 1 із 53