LT News - шаблон joomla Оригами
ННІ УФ та СК

ННІ УФ та СК

Викладачі та студенти спеціальності "Видавничий бізнес і сучасні комунікативні технології" відвідали тренінг «Стратегічне планування та фандрейзинг для громадських організацій культурного спрямування» 19 жовтня в бізнес-центрі "Україна".

Захід проведено в межах культурного проекту «Літературно-видавничий ландшафт Черкащини: вчимося, досліджуємо, змінюємо».

Спікерами на тренінгу були Юка Красюк, сертифікований міжнародний тренер і літературний агент, та Світлана Лисенко, представниця "Київського регіонального журналістського тренінгового центру".

— Кожна громадська організація задля створення нових проектів та власного розвитку шукає донорів, намагається виграти гранди і т.п. Бізнес-план є запорукою успіху, адже грандодавці хочуть побачити чітке стратегічне планування, аби впевнитися у нехаотичності кроків ГО, – пояснює Світлана Лисенко.

На заході учасники дізналися, як аналізувати недоліки та переваги своєї організації, створити стратегію розвитку, спланувати бюджет, залучити ресурси для втілення ідей тощо. Студенти зрозуміли особливості роботи з різними партнерами та донорами, ознайомилися з методами фанддрейзингу – залучення грошових коштів та інших ресурсів, які є необхідними для реалізації проектів.

— Розповідали цікаво й доступно, пояснювали на прикладах, як перетворити слабкість на силу. Це вміння, створювати успішний стратегічний план, можна використовувати не лише для ГО, а й для власного бізнесу. Тому користь такого тренінгу подвоюється, – ділиться враженнями студентка 3-Р курсу Анастасія Рогожинська.

photo 2018 10 19 12 13 41

Автори: Анна Тиха, Марина Борисенко, 3-Р

Фото: Анна Тиха, Марина Борисенко, 3-Р

Студенти та викладачі ННІ УФСК приєдналися до сесії-дискусії «Черкаси: культурне місто чи провінція?». Захід проведено в межах культурного проекту «Літературно-видавничий ландшафт Черкащини: вчимося, досліджуємо, змінюємо». Подія відбулася 18 жовтня в конференц-залі готелю «Дніпро».

Вибори на посаду голови Студентської ради ННІ УФСК та членів самоврядування відбулися 17 жовтня в ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

 У Музеї побільшало експонатів, а саме: весільних  рушників. Студентка-філолог Вікторія Ярошенко знайшла і привезла до Музею два рушники другої половини 19 ст. з Полтавської області Оржицького району села Полуніївка.

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся літературознавчий круглий стіл на тему «Тенденції сучасного літературного процесу в Україні». Участь в обговоренні взяли науковці, представники Національної спілки письменників України та літератори Черкащини. Захід відбувся з ініціативи викладачів кафедри української літератури та компаративістики навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій.

98-ий День народження Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького майбутні журналісти, піарники, філологи та видавці відсвяткували 12 жовтня,– про це повідомляє кореспондент ННІ УФСК.

06 жовтня

«За що я люблю свою професію?»

Викладачі навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій розповіли, за що люблять свою роботу. Опитування серед освітян проведено до Дня працівників освіти.

Наставники, порадники, вчителі та хороші друзі студентів – викладачі – щиро поділилися своїми думками. Розповіли, що задоволені й щасливі, оскільки обрали професію правильно.

Студенти-журналісти підготували радіоінтерв’ю до Всеукраїнського дня вчителя. Героїнею програми «Викладач талант too much» цього разу стала кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, реклами і PR-технологій Олена Надточій. Викладачка розповіла про навчання у музичному училищі та захоплення танцями.

15 вересня

Другокурсники відвідали Львів

Студенти другого курсу спеціальності «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» відвідали Львів разом зі своїм куратором Оксаною Іванченко. Навчальна екскурсія тривала з 7.09.2018 по 8.09.2018.

Сторінка 1 із 57