LT News - шаблон joomla Оригами
23 березня

Буккросери Черкаського національного удосконалювалися в мистецтві переконувати черкащан, що читати книги – це модно

Активісти буккросинг-клубу «Freebook» ЧНУ ім. Б. Хмельницького побували на тренінгу з маркетингу в соціальних мережах (SMM) у партнерів клубу – газети «Нова Доба».

 Майбутніх видавців та книгоманів, студентів 2 та 3-Р курсу, знайомила зі специфікою ведення корпоративних пабліків за допомогою SMM-інструментарію кореспондент газети, креативний редактор сайту, блогер Анна Сакун. Зустріч пройшла у форматі круглого столу в прес-центрі видання.

– Метою тренінгового засідання було розробити стратегії просування в соціальних мережах ідеї клубу – популяризації культури читання серед черкасців за допомогою буккросингу, – зауважила керівник клубу Людмила Солодка. – Цей тренінг особливий, оскільки Аня, ще навчаючись на спеціальності «Видавнича справа та редагування» була одним з ініціаторів першого осередку з буккросингу в Черкаському національному і найпершої інтерактивної полички, з якої все й починалося.

  Під час жвавої дискусії вдалося вибудувати орієнтовний план висвітлення діяльності клубу та залучення додаткової аудиторії на сторінках клубу в соціальних мережах.

– Ідея навертати людей до читання через буккросинг цікава й сучасна. Але, щоб вона була успішно реалізована, має бути маркетинговий план дій, знання сучасного СММ-інструментарію та правил поведінки в соціальних мережах, – підкреслила Анна Сакун. – Під час спілкування нам вдалося виявити сильні та слабкі сторони ведення сторінок клубу, а також сформулювати рекомендації щодо удосконалення цієї ділянки роботи буккросерів.

 MG 7038

 MG 7043

 MG 7049

 MG 7058

 MG 7075

Автор: Людмила Солодка

Фотограф: Вікторія Дзеціна, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)