LT News - шаблон joomla Оригами
13 квітня

Із студентами-видавцями ННІ УФСК ділився досвідом Василь Теремко

  Цікаву лекцію «Видавець як провокатор успіху. Можливості і сценарії», особливо для видавців-початківців інституту української філології та соціальних комунікацій, провів директор видавництва «Академія», яке також прибуло на Черкаській книжковий фестиваль, який триматиме ще два дні.

  Гості із захопленням слухали доктора наук із соціальних комунікацій. Звучали поради не лише для редакторів, видавців, журналістів, а й просто для читачів. Що таке успіх? Із чого почати? Як досягти найкращого результату свого видавництва? На всі ці питання дав відповідь пан Василь.

«Успіх ніколи не буває результатом одного. Видавництво – це сім’я!» – зазначив педагог.

Одним із головних завдань видавця – зацікавити свого читача, зрозуміти свою цільову аудиторію.

IMG 1832

«Читача має щось утримати, зачепити», – додав пан Василь. Успіх є результатом системних зусиль. Кожне видавництво  має свій шлях успіху. Чим ти можеш бути інакшим? Як можна самовиражатися? Можливо навіть доведеться відступити від стандартів. Цим треба користуватися.

Студентка 5 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Ольга Шанько залишилась задоволеною від зустрічі з відомим видавцем. «Чудово те, що Василь Теремко поділився власними умовиводами стосовно відносин "видавництво-читач". Така інформація обов'язково стане в пригоді кожному видавцю-початківцю. Особливо цікавими були приклади науковця про те, що не завжди варто слідувати традиційним методикам роботи, а набагато корисніше – експерементувати й виробляти нові підходи в редакційно-видавничому процесі», – зауважила студентка.

IMG 1853

 «Хоч я не видавець, але мені було дуже цікаво слухати цю лекцію. Василь Іванович розповідав про те, як стати успішним у написанні книги, але деякі його поради можна зарахувати до загальних, які є важливі не лише в літературі. Усе це я можу використати для себе, якщо захочу досягти успіху в будь-якій справі», – поділилася своїми враженнями Кусюмова Діана.

   Лекція і весь фестиваль не залишив нікого байдужим. Із новими силами та поповненим багажем знань вирушаємо далі у світ книг. Із нетерпінням чекаємо на нові зустрічі.

Крістіна Пясецька, 1-Р

Фото Івана Дерманчука, 1 Ж-1

Оцініть матеріал!
(0 голосів)