LT News - шаблон joomla Оригами
20 листопада

День студента у червоно-чорному: весело, яскраво, азартно!

17 листопада молодь у всьому світі відзначає День студента. Не забули про своє «професійне» свято і студенти ННІ УФСК. Протягом дня до 14:00 діяла безпрограшна  «ЛОТОРЕЯ», конкурс SmileGo та Selfie-марафон, у яких брало участь усе охоче юнацтво.

Поверх ННІ УФСК майорів кольоровими кульками, роздрукованими приколами-жартами з інтернету та золотими сердечками на стінах. У цей день також був визначений дрес-код: одяг червоного та чорного кольорів.

Selfie-марафон полягав у викладенні учасником якнайбільшої кількості селфі зі студентами та викладачами на своїй сторінці у соціальній мережі. Переможницею стала філолог-першокурсниця Софія Макаренко. Вона зробила 110 фотографій, на яких була навіть поряд із директором! «Ходила декілька разів до ректора, але він був на засіданні. Та все одно я отримала безліч позитивних емоцій завдяки марафону, ще й приз – сертифікат на 100 грн у StreetBurger», –  ділиться враженнями переможниця.

Одним із п’яти найуважніших учасників, який здобув перемогу в змаганні SmileGo був студент-журналіст 2-го курсу Микола Пилипчинець. Він знайшов близько 35-ти смайликів в аудиторіях та коридорі. «Очі розбігалися, коли шукав смайли: їх було багато, варто лише придивитися. Тому назбирати їх не складало жодних труднощів», – розповідає другокурсник. Микола як переможець отримав приз у вигляді фруктів.

 

Найактивніше студенти брали участь у лотереї, де могли виграти різні подарунки, заплативши лише 7 грн. Призи справді були різноманітними: від мандаринки до сертифікату у StreetBurger. Не важко здогадатися, що прагнула виграти «червоно-чорна юрба» галасливих студентів, які відразу обступили організаторів. Одною із «розчарованих» виявилася редактор-першокурсниця Пясецька Крістіна: «Простояла величезну чергу з надією, що стою недарма, і тепер можу вихвалитися звичайним чупа-чупсом, замість сертифікату». Дехто з учасників задоволений і «синицею в руках», як-от Руслан Крижанівський, студент-редактор 1-го курсу. «Я хотів банан, але отримав яблуко. Знаю, звучить надто трагічно, але люблю і те, і те однаково», – жартує першокурсник. І хоч не всі студенти одержали бажані призи, ніхто не жалкує, адже їхні гроші підуть на благодійність.

Свято пройшло цікаво і радісно. Молодь, яка дотрималася дрес-коду, зробила багато спільних чудових фотографій. Учасники конкурсів, збуджені та веселі, пішли далі святкувати свій День, адже, як говорять, у студентів два свята – День студента і кожен день.

 Анна ТИХА, 1-Р

Фото Крістіни ОРЕЛ, 5-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)