LT News - шаблон joomla Оригами
23 жовтня

Підтримаймо нашого кандидата

НА ПОСАДУ ГОЛОВИ СТУДЕТСЬКОЇ РАДИ  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  балотується КУЗЬМІНСЬКИЙ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ - студент ННІ української філології та соціальних комунікацій, який ще зі шкільних років активно працював у молодіжній раді міста, а наразі є керівником офіційних спільнот молодіжних проектів телеканалу “Новий канал”.
Окрім цього Дмитро став призером багатьох  літературних конкурсів та лауретом обласної премії Черкащини за розбудову області та активну діяльність. 
Отож наш кандидат — людина надійна, відповідальна, цілеспрямована. Звик досягати поставлених перед собою цілей, і долати перешкоди. 

Чому саме я повинен стати головою студентської ради?

- У наш час студентство є тією силою, яка може змінити історію суспільства. Це молоді, амбітні, творчі люди зі своїми потребами. Університет — це те місце, де вони можуть пробувати себе, де вони можуть рости, помилятися і падати, а потім підніматися і сміливо йти далі, точно знаючи, що оточуючі підтримають, допоможуть і надихнуть на подальший шлях. Студентська рада є провідником, який повинен допомагати в реалізації ідей молоді. Її можна назвати голосом студентства. Я буду намагатися робити все, щоб цей голос був почутий.

ПРОГРАМА ДІЙ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК 

1) Гідне представлення студентського осередку університету на загальноуніверситетських та міських заходах.
2) Створення Студентського консульпункту в університеті, який допомагатиме студенту і захищатиме його права.
3) Продовження найкращих студентських традицій та організація нових тематичних вечірок в університеті.
4) Допомога та сприяння в реалізації нових проектів студентських рад інститутів, факультетів, гуртожитків (квартирники у гуртожитках, гуртки з іноземних мов, вечірніх кіносеансів та інших об'єднань за інтересами).
5) Створення СОВи (студентського об'єднання волонтерів, які надаватимуть допомогу студентам: збирання коштів на лікування хворим студентам, проведення консультативної допомоги невстигаючим студентам у навчанні і т.д.).
6) Проведення профорієнтаційної роботи.
7) Створення студентського футбольного фан-клубу (безкоштовне відвідування футбольних ігор).

Оцініть матеріал!
(0 голосів)