LT News - шаблон joomla Оригами
18 квітня

ННІ УФСК допомагали очистити «Сосновий бір»

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучились до прибирання. Захід відбувся 18 квітня у міському парку за ініціативи благодійного фонду «Дитячі мрії», повідомляють у прес-службі ЧНУ.

Прибирання розпочалось об 11:20 у парку «Сосновий бір» біля «Ромашки».

До цієї акції активно долучились студенти різних інститутів: ННІ української філології та соціальних комунікацій, ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, ННІ історії і філософії, а також психологічний факультет, факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

qIaUeziSXgs

Прибирання відбувалось у дружній робочій атмосфері, яка позитивно вплинула на результати плідної праці. Ніхто не залишився без роботи – завдання знайшлось кожному. Рукавці, пакети для сміття − студенти були забезпечені усім. Протягом двох годин молодь прибирала сміття на території парку та поблизу нього.

«Студенти нашого університету кожного року проводять прибирання в різний період, один два рази на рік − це стабільно. Сьогодні ми планували провести суботник на території університету і зараз, до речі, територію університету прибирають студенти. До нас звернулися з проханням долучитися до міського «генерального» прибирання, ми погодились. Адже припаркова територія і сам парк − це місце, де постійно відпочивають наші студенти. Дирекція парків повідомила,що парк прибирається раз у декілька днів, а припаркова територія залишається поза увагою, тому ми вирішили допомогти зробити чистішою цю територію», − повідомив голова студентської ради ЧНУ Василь Дунаєвький.

3fTwx9wjyt4

«Один пропущений день пар, як на мене, нічого не змінить, а от виділити декілька годин задля прибирання парку, в якому я постійно відпочиваю − для мене не важко. На студентській раді Олена Фесенко повідомила про акцію, і я вирішила долучитись задля збереження чистоти нашого міста», − зазначила Жанна Мочалка, студентка 1-А курсу  ННІ УФСК.

«Про прибирання дізналась від голови студради нашого ННІ, він сказав, що дана акція дуже важлива для нашого міста, якщо ми візьмемо участь, то ми зможемо зробити його кращим, і я вирішила, що не буду стояти осторонь, а долучусь і допоможу», − розповіла Оля Авдєєва студентка першого курсу практичної психології.

vclhDU4Ga7k

Загалом, участь у прибиранні взяло близько 40 людей, які винесли приблизно 10 пакетів сміття з території парку. Вигляд чисто прибраного парку радував око. Однак, чи надовго він залишиться таким?

Студенти ЧНУ довели, що вони хочуть жити в чистому місті, зробивши маленький, але значний крок до цього − прибравши парк «Сосновий бір».

Дарія ШЕВЧЕНКО, Тетяна КУКСА – 1-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)