LT News - шаблон joomla Оригами
ННІ УФ та СК — Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 13 травня 2018

Студенти та викладачі навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій відвідали творчий майстер-клас із вишивання картин бісером, який відбувся 7 травня в «Музеї українського рушника». Організатором зустрічі стала професор кафедри української літератури та компаративістики Наталія Ярмоленко.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Своїми  знаннями та умінням вишивати поділилася   з учасниками майстер-класу  талановита майстриня Вікторія Сікачина. Вона демонструвала студентам та викладачам власні вишиті вироби та розповідала, як досягти рівня майстерності у цій царині.

«Вишивка для мене – чарівний неповторний світ, в який я поринаю — і забуваю про всі рутинні проблеми чи негаразди. Радію, коли моя праця приносить задоволення не тільки мені, а й моїм клієнтам. Я охоче ділюся тим, що вмію, тому залюбки прийняла запрошення Наталії Ярмоленко провести майстер-клас у стінах рідного мені університету», – зазначила пані Вікторія.

Під час майстер-класу усі учасники мали змогу дізнатися про різноманітні техніки вишивання, пізнати особливості  деяких тканин, а також навчатися визначати якісний бісер. Захід пройшов легко, невимушено та у дружній атмосфері.

Своїми враженнями від участі в майстер-класі поділилася доцент кафедри української літератури та компаративістики Ганна Клименко-Синьоок: «Майстер-класи з вишивки бісером особливо корисні і для студентства, і для викладачів, тому що таким чином долучають нас до українських традицій. Власне для мене майстер-клас став справжнім відкриттям, адже цей вид мистецтва по-справжньому творить дива та надихає, надає новий імпульс для творіння».

DSC03314

DSC03295

DSC03282

DSC03346

Автор: Музиченко Анжеліка, 1-Ж

Фотограф: Музиченко Анжеліка, 1-Ж

 

Опубліковано в Новини