LT News - шаблон joomla Оригами
17 травня

День вишиванки відзначили  в ННІ УФСК

Студенти ННІ УФСК разом з викладачами долучилися до святкування Дня вишиванки в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького. Захід відбувся 16 травня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Свято розпочалося привітальним словом ректора, який наголосив про важливість вишитих сорочок та рушників для українців:

– Складова національної ідеї є національна культура, а складова національної культури є вишиванка. Вишита сорочка – це ідентичність українців. Вона є не лише кодом нашої нації, яка увібрала в себе глибинну історії українців, але й нашою перспективою та майбутнім, зазначає ректор. 

Також, Олександр Володимирович нагадав усім про гордість нашого університету – музей українського рушника, в якому зібрано неперевершені експонати з усієї території України.

– Нам, усім варто усвідомлювати наскільки вагомо підтримувати українські традиції, одягати вишиванку та пишатися нею. Адже вишиванка ознака причетності до української нації.

З нагоди свята було запрошено Черкаську капелу бандуристів комунального закладу «Об’єднання художніх колективів» Черкаської обласної ради на чолі з диригентом Світланою Кладій. В їхньому виконанні звучали такі українські народні пісні: «Сивий коню», «Козацький гімн». 

Фінальним етапом торжества став флешмоб, на якому вся університетська родина разом з капелою бандуристів заспівали українські народну пісню «Ой у лузі червона калина».

Своїми враженнями поділилась студентка 1-А курсу Сович Оксана

– Не можу не радіти коли дивлюсь на заквітчаних у чудові вишиті сорочки студентів. Хочу аби кожен українець підтримував ініціативу та з гордістю носив атрибут нашої культури – вишиванку. Вдячна, також нашому університету, за таке оригінальне святкування та флешмоб.

 

DSC_1385.JPG

DSC_1461.JPG

DSC_1552.JPG

DSC_1600.JPG

DSC_1696.JPG

Автор: Уляна Цап, 3-А

Фото: Катерина Бондар, 2-Р

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)