LT News - шаблон joomla Оригами
16 травня

Студенти-рекламники розповіли абітурієнтам про переваги навчання в ННІ УФСК

Студенти спеціальності «Реклама та PR у медіагалузі» розповіли учням 11 класу ЗОШ №34 міста Черкаси про переваги навчання на спеціальностях ННІ української філології та соціальних комунікацій. Разом з тим, майбутні рекламники провели для абітурієнтів майстер-клас, на якому учні мали змогу більше дізнатись про вплив реклами на свідомість людей.

Про це повідомляє позаштатний кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Рекламна кампанія пройшла в межах навчального курсу студентів-піарників «Практика рекламної та PR-діяльності», викладачем якого є кандидат філологічних наук, доцент Ольга Федоренко.

Абітурієнти дізнались багато нового про рекламу: способи залучення уваги людей, методи маніпуляції цільовою аудиторією та інше. Найбільше учнів зацікавила інформація про те, як на рекламі збагачуються популярні блогери. У ході подальшої бесіди студенти-рекламники провели для абітурієнтів гру, метою якої було розповісти учням про те, ким може працювати випускник медіаспеціальностей.

 - Студенти розповіли нам багато цікавого про журналістику, рекламу та PR. Я дізналась щось нове про яскраве студентське життя та перспективи працевлаштування випускників ННІ УФСК. Такі зустрічі дають змогу нам, абітурієнтам, отримати відповіді на запитання, що хвилюють, а головне – вільно й відкрито поспілкуватись зі студентами університету, - зазначає учениця 11 класу ЗОШ №34 Альона Деменська.

Наприкінці заходу студенти-рекламники почастували учнів та їхніх викладачів солодким сюрпризом, а також презентували абітурієнтам виготовлену власноруч рекламну продукцію та запросили на навчання в ННІ УФСК.

Враженнями від заходу поділилась учителька української мови ЗОШ №34 Олеся Дорош:

- Я рада бачити таких розумних і талановитих студентів у стінах нашої школи. Мені й самій було цікаво слухати про рекламу, яка оточує нас всюди. Майбутні фахівці дуже сподобались учням.

IMG_9513.JPG

IMG_9553.JPG

IMG_9576.jpg

 IMG_9577.jpg

                                               Автори: Ольга Приймачук 1-PR, Юлія Канцуренко 1-PR

                                               Фото: Дар`я Паливода 1-PR , Катерина Бородай 1-PR

Оцініть матеріал!
(2 голосів)