LT News - шаблон joomla Оригами
05 квітня

Студенти ННІ УФСК долучилися до збору великодніх дарунків для бійців АТО

Студенти ННІ УФСК взяли участь у благодійній акції, яку провели за ініціативою митрополита Черкаського та Чигириського Іоана 4 квітня в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

«Я думаю, що такі заходи корисні та їх мають проводити якомога частіше. Адже нашим бійцям, окрім амуніції й припасів, насамперед необхідний бойовий дух, який забезпечуємо ми своєю підтримкою й любов'ю», – сказав директор ННІ УФСК Ігор Погрібний.

Уже другий рік усі небайдужі можуть взяти участь у цьому заході, оскільки подія стала загальноміською. Саме тому студенти ННІ УФСК не залишилися осторонь: «Наша група долучилася до акції, тому що ми розуміємо як нелегко нашим захисникам. І саме у Великдень хотілося б подарувати їм свято», – розповіла студентка 1-PR курсу Тетяна Завгородня.

Організовувала цей захід студентська рада ЧНУ. Робити подію такого масштабу було досить складно: «Особисто я підтримую такі заходи, бо вони об'єднують і дають зрозуміти, що ми – єдина країна зі спільною метою», – зазначила голова студради ННІ УФСК Марина Савченко.

Наприкінці події отець Андрій освятив великодні дарунки, і їх відвезли до воїнів АТО.

IMG 1825

DSC 0239

DSC 0262

                                                            Автор: Каріна Черниш, 1-Р

Фотограф: Валерія Мерзлікіна, 1-PR

Оцініть матеріал!
(0 голосів)