LT News - шаблон joomla Оригами
25 квітня

Студенти ННІ УФСК розкрили свої таланти на мистецькому фестивалі

Довгоочікувану подію весни – мистецький фестиваль – нарешті дочекалася талановита молодь ЧНУ ім. Б. Хмельницького. У «Студентській весні», в інструментальному жанрі, брали участь студенти ННІ УФСК: Наталія Зінченко, Юлія Снісаренко, Олег Бублій, Руслан Крижанівський.

 На фестивалі, що вдруге проходив у стінах університету, можна було побачити як новачків, так і досвідчених учасників.

IMG 7320 

«Я був на конкурсі вперше й дуже хвилювався, але коли після останньої композиції, зал «вибухнув» аплодисментами, стало зрозуміло, що все вдалося. Якщо маєш можливість продемонструвати свої здібності – зроби це. Тільки так можна почути конструктивну критику й похвалу», – ділиться враженнями студент 1-Р курсу Руслан Крижанівський, дебютант «Студентської весни». 

Студентка 3-Б курсу Наталія Зінченко, одна із солісток гурту «Overton», зазначає: «Ще одна перемога є свідченням того, що ми на правильному творчому шляху. Цього разу було багато обдарованої молоді, тому я вважаю, що з кожним роком захід проходитиме все цікавіше й інтригуючіше!».

Понад 50 студентів демонстрували свої таланти в трьох номінаціях: інструментальний, вокальни

й та хореографічний жанри.

IMG 7149

Розпочав концерт гурт «Overtone» із піснею «BadHabit», яка й принесла їм перемогу. Артисти — студенти інституту української філології та соціальних комунікацій та інституту економіки і права — не приховують емоцій.

«Я дуже радий, що ми посіли перше місце в номінації «Інструментальний жанр». Сподіваюся, що аудиторія задоволена нашим виступом», – поділився враженнями гітарист Назар Волинець.

«Срібло» у цій номінації здобув гурт «Друга спроба» (ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем, ННІ української філології та соціальних комунікацій), «бронзу» – Руслан Крижанівський (ННІ української філології та соціальних комунікацій) за фортепіанну композицію «Поєднана класика».

IMG 7208

Серед вокалістів фавориткою стала Паула Коваленко (ННІ економіки і права), яка виконала чуттєвий хіт «Антарктида». Друге місце посіла Дарина Танцюра (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва), яку прийшов підтримати хлопець Тарас Тараненко: «Атмосфера чудова! Отримав незабутні враження. Уболівав, звичайно, за Дарину, але було багато інших талановитих учасників. Особливо запам’яталася переможиця серед танцюристів».

Третє місце в номінації «Вокальний жанр» дісталося дівчатам із гурту «Серця трьох» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва).

Переможицею в хореографічному жанрі стала Анастасія Шкляренко, двократна чемпіонка України та фіналістка чемпіонату Європи, студентка ННІприродничих наук. Дівчина поділилася своїми враженнями: «Я рада, що в нашому університеті влаштовують конкурси, у яких можна показати свої таланти й довести, що ти сильний не тільки в навчанні. Мені все сподобалося. Звичайно, я хвилювалася, але маю певний досвід, тому швидко вгамувала емоції. Уже 4 роки займаюся танцями, а ще з дитинства — художньою гімнастикою».

IMG 7268

Друге місце в цій номінації посіла Єлизавета Смолова з ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я. Третє –  Діана Плясова, Аліна Довбуш та Стефанія Рудик із цього ж інституту за спільний танець.

Володарем гран-прі став Станіслав Павленко (ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я), який підкорив усіх акробатичним етюдом.

 «Мені дуже сподобалася реакція та віддача аудиторії, я хотів би частіше брати участь у подібних благодійних концертах. Серед інших учасників мені особливо сподобалася гімнастка Єлизавета Смолова. Саме її я вважаю своєю конкуренткою. Але хочеться, щоб було більше глядачів», — зізнався переможець.

IMG 7136

 Народними піснями аудиторію привітав гурт «Жива музика». Керівник колективу Анатолій Рибак зазначив, що більшість його учасників  виступили на фестивалі з власними номерами.

Показати майстер-клас вирішив членжурі Олександр Дубина, фронтмен відомого черкаського гурту «Сонце в кишені», який виконав одну з перших своїх пісень «Живі», що була написанаколисьу гуртожитку Черкаського національного університету.

Глядачі  отримали задоволення від концерту талановитої молоді.

IMG 7287

«Мене більше вразили учасники інструментального жанру, — зауважила студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій Марина Савченко,  — це було круто: від гри на фортепіано Руслана Крижанівського до важкого року гурту «Друга спроба». Люди реально отримували задоволення від того, що вони роблять. Вважаю, що подібні заходи слід проводити, бо в нас дуже багато талановитих студентів, яким є чим вразити своїх ровесників та викладачів».

Голова профспілкового комітету, один із суддів фестивалю Анатолій Стеценко поділився своїми враженнями: «Звичайно, наші учасники не «профі», я б навіть назвав це «аматорською лігою». Але студенти молодці, адже щоб вийти на сцену, треба мати неабияку сміливість. Деякі номери мене приємно вразили. Переможців обирали майже одностайно».

Вечір завершився студентською дискотекою, організованою профспілкою та студрадою університету.

Анна Тиха, за інформацією прес-служби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Фото Крістіни Орел

Оцініть матеріал!
(0 голосів)