LT News - шаблон joomla Оригами
11 квітня

У Черкаському національному університеті пройшов міжкафедральний семінар вишів

30 березня відбувся міжкафедральний семінар Вінницького державного університету ім. Михайла Коцюбинського та Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького з метою популяризації закладів та просування сучасних технологій. Модераторами заходу виступили Людмила Коваль, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та ГаннаМартинова, доктор філологічних наук, професор кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики.

«Ідеєю заходу є використання нових технічних засобів, тому було вирішено провести семінар у такому режимі», - зазначає Ганна Мартинова.

IMG 6624

Після знайомства викладачі представили свої доповіді. Доцент кафедри української мови Ольга Павлушенко запропонувала для обговорення тему «Фольклорна казка як виразник національних світоглядних традицій», яка дала загальне теоретичне підґрунтя до теми доцента кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики ВалентиниКалько. У межах доповідей було порушено питання національної ідентичності та свідомості, а також етнопсихології.

Технічне обладнання з боку ЧНУ ім. Богдана Хмельницького забезпечив ННІ ФМКІС.

IMG 6602

 

За словамиВалентиниКалько, зараз усе спрямовано на використання компютерних засобів із метою економії ресурсів, тому викладачі ЧНУ ім. Б. Хмельницького запропонували викладачам ВДПУ ім. М.  Коцюбинського приєднатися до граматичної конференції в інтернет-режимі, що відбудеться в травні.

Анна Горобець, 1-Р

Фото автора

Оцініть матеріал!
(0 голосів)